Aigar Leok sai Portugalis MM-etapil viienda koha

Aigar Leok (TM) sai täna Portugalis Gouveias enduro MM-etapil E3-klassis viienda koha. Esikoha võitnud austraallasele Matthew Phillipsile (KTM) kaotas ta poolteise minutiga. Tiitlikaitsja ja Võrumaa motomehe vahele mahtusid veel prantslane Mathias Bellino (Husqvarna), soomlane Matti Seistola (Sherco) ja portugallane Luis Correia (Beta). Homme on etapil teine võistluspäev.

Siim Plangi on Talsi ralli avapäeva järel teine

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) on Lätis Talsi rallil avapäeva järel teisel kohal, Kaspar Koitlale ja Andres Otsale (Mitsubishi Lancer Evo 9) kaotatakse vaid 0,43 sekundiga. Plangi võitis esimesest neljast kiiruskatsest kolm ja saavutas Kitla ees viiesekundise edu, aga loovutas selle kahe viimase linnakatsega. Kolmandal kohal on linnakatsed võitnud Leedu rallipaar

Alar Reiska tuli oma vanuseklassis teiseks

Alar Reiska tuli täna MTBest sarja Tallinna rattamaratonil M50 vanuseklassis teiseks, üldjärjestuses oli ta 42. Esikoha võitis Peeter Pruus. Armin Pilv sai poolmaratonil 13. mkoha. Sarja järgmine etapp on 7. juunil toimuv Rõuge rattamaraton.

Viljar Kuljus võitis Kuressaare tänavasõidu

Viljar Kuljus (Haanja rattaklubi) võitis täna seenioride klassis Kuressaare tänavasõidu. Neljast vahefinišist võitis Kuljus ühe ning tuli kolm korda teiseks, finišijoone ületas Toomas Kirsipuu ja Margus Ruse järel kolmandana. Kirsipuud edestas ta kokkuvõttes kaheksa punktiga. „Seenioride sõidus oli Viljar Kuljus kõikidel kirbul, sest eelmised võidud tegid temast favoriidi. Oli näha kuidas teda pidevalt ette suruti

Võrulased saavutasid Valgas kaksikvõidu

Tänasel Valga ja Valka tänavatel toimunud Pavel Loskutovi rahvajooksul saavutasid kaksikvõidu võrulased Ivar Ivanov ja Margus Koor. Ivanovi võiduaeg 10 km pikkusel distantsil oli 33.09. Koor kaotas talle 2.46ga ja edestas omakorda kahe sekunidga kolmanda koha saanud Olav Parist. Margus Lehtna sai ajaga 37.22 seitsmenda koha.

Navi Vutiselts sai viimaste aastate suurima sauna

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas kaotas Navi Vutiselts täna Kaagveres lõunatsooni liidrile Tartu FC Merkuurile 1:10 (0:5). Mängu esimesed 20 minutit möödusid väravateta, siis avas Merkuur penaltist skoori ja lõi peagi teisegi värava. Vaheajaks asus Merkuur juba 5:0 juhtima, kusjuures kaks väravat löödi poolaja viimase kahe minutiga. Teisel poolajal suutis Maarek Laurits kümneminutise mängu järel Navi