Aigar Leok püsib MMil endiselt kõrges mängus

Aigar Leok saavutas täna Portugalis enduro MM-sarja etapil E3-klassi kolmanda koha. Kokkuvõttes on Võrumaa motomees MMil endiselt neljandal kohal. Teist päeva järjest oli E3-klassis kiireim austraallasest titlikaitsja Matthew Phillips (Husqvarna). Soomlane Matti Seistola (Sherco) kaotas talle 1,65 ja TMi tehasetiimis sõitev Leok 48,84 sekundiga. Neljandaks jäänud prantslast Mathias Bellinot ( Husqvarna) edestas Leok 1,17 sekundiga.

FC Kääpa startis rahvaliigas võiduga

FC Kääpa alustas Eesti jalgpalli rahvaliiga mänge täna võõrsil 3:1 võiduga MTÜ JK Tõrva meeskonna üle. „Kogu meeskond tegi supertöö,” ütles võitjate kasuks kaks väravat löönud Keit Kivi. Kohtumise esimene poolaeg möödus mõlemapoolsete võimalustega, veidi enam dikteeris mängu siiski Kääpa. Võrdne mäng jätkus ka teisel poolajal. Kääpa avas skoori, kui mängida jäi 15 minutit –

Võrumaa meeskondade must nädalavahetus: kaotusest ei pääsenud ka Vastseliina FC Tannem

Võrumaa jalgpallimeeskonnad ei suutnud sel nädalavahetusel võita ühtegi liigamängu. Viiest tiimist viimasena käis platsil Vastseliina FC Tannem ja jäi täna Põlvas III liiga mängus 1:2 alla sealsele FC Lootosele. Veerandtunnise mängu järel läks Tannem Kristjan Kikkase väravast juhtima, aga juba kuus minutit hiljem oldi 1:2 kaotusseisus. Selle seisuga mindi ka vaheajale. Teisel poolajal valdas palli

Võru JK jäi II liiga liidrile Welcole 1:3 alla

Võru JK pidi tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängus II liiga ida-põhjatsooni liidri Tartu JK Welcoga võõrsil vastu võtma 1:3 (0:0) kaotuse. Võru meeskond tegid korraliku esimese poolaja, väljakuperemeeste mäng seevastu oli esialgu rabe. „Pilv lõi latti 35 meetri pealt ja paar korda saime veel hästi löögile, aga väravani ei jõudnud,” ütles Võru JK eestvedaja Reijo Künnapuu.

Siim Plangi ja Marek Sarapuu võitsid Talsi ralli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) võitsid Läti meistrivõistluste etapiks olnud Talsi ralli. Täna kõik viis kiiruskatset võitnud võrulaste ülekaal oli suur, teiseks tulnud Roland Murakat ja Kalle Adlerit (Mitsubishi Lancer Evo 10) edestati 11 kiiruskatse kokkuvõttes 51 sekundiga ning leedulasi Vytautas Švedast ja Žilvinas Sakalauskast (Mitsubishi Lancer Evo 10) ühe minuti

FC Helios Võru kaotas võõrsil Tartu JK Taarale

FC Helios Võru kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil 1:6 Tartu JK Taarale. Heliosel puudus seitse põhimeest ja nii pole midagi imestada, et kogenud tartlased kindla võidu said. „Läksime mängima nendega, kes olemas olid. Need, kes tulid, said väärt kogemuse,” ütles Võru meeskonna treener Vjatšeslav Vassilenko. „Mäng ei olnud raske, lihtsalt polnud mehi, kes

Estonian Cup jätkus Kuusalu rattamaratoniga

Estonian Cup sarja kuuluval Kuusalu rattamaratonil oli parim Võrumaa rattur 20. kohaga Viljar Kannimäe. 68 km pikkuse sõidu võitnud Caspar Austale kaotas ta viie ja poole minutiga. Poolesaja parema seas lõpetasid täna ka Tarmo Mõttus (28.), Robi Niit (38.) ja Alar Reiska (49.). Neist viimasele kuulus M50 vanuseklassis kolmas koht, Niit oli U23 ratturitest viies.