Tehnika vedas Andre Kurge EM-etapil alt

Andre Kurg piirdus nädalavahetusel Belgias Mettet’is rallikrossi EM-etapil eelsõitudega. Laupäeval sai ta Super 1600-klassis 24 mehe seas eelsõitudes 7., 15. ja 14. koha ning oli seejärel kokkuvõttes 10., aga eile ta viimases eelsõidus tehniliste probleemide tõttu ei startinud ning nii tuli poolfinaali pääsust suu puhtaks pühkida ja leppida 21. kohaga. Etapivõidu võttis lätlane Janis Baumanis,

Võru U20 meeskond said Duo Cupil neljanda koha

Võru spordikooli U20 meeskond said eile Tartus lõppenud 10. rahvusvahelisel Duo Cupil võrkpallis neljanda koha. Reedest eilseni Tartus toimunud turniiril osales kuus meeskonda. Võru spordikooli poisid alustasid 0:3 kaotusega Eesti 1997. ja hiljem sündinute koondisele, seejärel saadi väärtuslik 3:0 võit Soome TULi üle ning esimese võistluspäeva viimases mängus jäädi 1:2 alla võõrustajale Premium 7/Salva Tartule.

Martin Leok võidutses Paikuse endurol

Nädalavahetusel Paikusel sõidetud Eesti enduromeistrivõistluste etapil oli nii E2-klassi kui ka absoluutarvestuses võidukas Martin Leok (KTM) Sõmerpalu Motoklubist. Absoluutarvestuses järgnesid Leokile Toomas Triisa ja lätlane Edgars Silinš (Husqvarna). Triisa, kes eile küll Leokist kiirem oli, kaotas Võrumaa motomehele kahe päeva koguajas 13 ja E1-klassi sõitja Silinš 35 sekundiga. E3-klassis oli parim Sõmerpalu motoklubi esindav Elary

Võru JK pääses karikasarjas mänguta edasi

Võru JK kolmapäevane väikese karikasarja mäng rahvaliiga meeskonna Õismäe Tormiga jääb ära, võrulased saavad loobumisvõidu ja pääsevad edasi 1/16-finaali. „Kahjuks pean teatama, et JK Õismäe Torm ei ole võimeline saama kolmapäevaseks mänguks kokku vajaminevat 11 mängumeest. Olen nüüdseks mitu nädalat proovinud meestega leida lahendust, et saaksime ikka kohale tulla, kuid kuna mängupäev jääb nädala sisse

Heliose poistele nii võitu, viiki kui ka kaotusi

FC Helios Võru noored jalgpallurid pidasid läinud nädala lõpus neli liigamängu. C2-klassi esiliigas tegid Võru poisid reedel väravateta viigi TJK Legion Narvaga ja on kümne meskonna seas kaheksandal kohal. Eile võitsid D1-klassi poisid Põlva FC Lootost 3:1, D2-klassi poisid jäid 3:4 alla Tartu Heliosele. E1-klassis kaotas Helios Suure-Jaani Unitedile 0:3.

Võru lauatenniseturniiri võitis Kuido Põder

Üleeile toimunud rahvusvahelise Võru lauatenniseturniiri võitis pärnakas Kuido Põder, kes finaalis alistas pihkvalase Konstantin Krasnovi 3:2. Pronksimängus võitis tartlane Mart Pae parimat võrulast Agnar Pirnpuud 3:0. Paarismängu võitsid Krasnov ja Vitali Sudegov Pihkvast, kes finaalis olid üle Põdrast ja Paest. Kolmanda koha said Reet Juurik ja Lauri Vetto ning neljanda koha Võru LTSi paar Pirnpuu