Mari-Liis Mõttus võitis juunioride kriteeriumikulla

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis täna Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel kriteeriumis naisjuunioride seas esikoha. „Mari-Liis kontrollis naisjuunioride sõitu täielikult. Kuna sõit toimus koos eliitklassi naistega, siis tuli punkte nendega jagada. Kohe alguses said eest ära eliitklassi võistlejad Liisa Ehrberg ja Mae Lang ning nemad otsustasid ka sõidu üldvõidu. Meie eesmärk oli väiksemaid punkte koguda. Mari-Liis

Lauri ja Timo Sild saavutasid lühirajal kaksikvõidu, vendi jäi lahutama vaid kümme sekundit

Ida- ja Lääne-Virumaa piiril Pukametsas täna toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise lühirajal saavutasid meeste konkurentsis kaksikvõidu vennad Lauri ja Timo Sild, kes mõlemad esindavad Kaitsejõudude spordiklubi. See pole vendadele lühiraja Eesti meistrivõistlustel esimene kaksikvõit, sest sama värvi medalid saadi kaela ka kaks aastat tagasi, vastupidises järjestuses seisti pjedestaalil aga kolm aasta eest. Lisaks on Timo Sild

Võrulastel tuli Luunja ülemvõimu tunnistada

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti meistrivõistluste II liigas koduväljakul JK Luunjale 1:5 (0:4). Tartu JK Tammeka duubliks olev JK Luunja tõi Võrru raskekahurväe: algkooseisus alustas kolm Tammeka hingekirjas olevat meest (Ergo Eessaar, Janno Saks ja Võru JK kasvandik Kristjan Moks) ning veel kolm jalgpallurit (Temari Nuuma, Johannes Theodor Kollist, Tristan Koskor), kes tänavu samuti

Võit tõstis Navi Vutiseltsi seitsmendale kohale

Navi Vutiselts võitis täna koduplatsil Väimelas SK Tääksi 4:2 (1:1) ja tõusis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis seitsmendaks. „Mõnus võit jälle kirjas, head kolm punkti,” ütles Navi Vutiseltsi eestvedaja Jaanus Trolla. Skoori avasid 15. minutil külalised, 33. minutil Karl Martin Saar viigistas. 38. minutil näitas kohtunik Tomi Rahula ühele Tääksi mängijale tõsise vea eest punast

FC Helios Võru poistele mitu magusat võitu

FC Helios Võru jalgpallipoisid võitsid mõlemad eile peetud Eesti noorte meistrivõistluste mängud ja täiendasid võiduarvet ka täna. C2-klassi poisid alistasid eile esiliigas koduplatsil Pärnu JK 5:3 (3:0). Tõelise ühemeheshow korraldas Ronan Pähn, kes lõi väljakuperemeeste kõik viis väravat, neist ühe penaltist. Kindlalt võidetud esimese poolaja järel lasti vastastel küll 3:3 viigistada, aga lõpuks jäeti võit