Karel Kutsar avas MX2-klassi MMil punktiarve

Karel Kutsar teenis täna motokrossi MX2-klassi MM-sarjas karjääri esimesed punktid, Inglismaal Matterley Basinis toimunud võistlusel sai ta kahe sõidu kokkuvõttes 19. koha. Kvalifikatsioonis sai KTMil kihutav noor Võrumaa motomees 23. koha. Esimeses võistlussõidus sai ta stardist minema võistlejaterivi keskel, püsis punktikohal kogu sõidu ja ületas lõpujoone 19. mehena. Teine sõit kulges sarnaselt esimesele ja Kutsar

Lauri ja Timo Sild said kaela kulla,
Võru naiskond võitis hõbemedali

Eile Eesti meistrivõistlustel orienteerumises lühirajal kaksikvõidu võtnud vennad Lauri ja Timo Sild võitsid täna Lääne-Virumaal Pukametsas kulla ka meeste teatevõistluses. Naiste konkurentsis teenis OK Võru naiskond hõbemedali. Sildade partneriks Kaitsejõudude spordiklubi meeskonnas oli eilne pronksimees Sander Vaher. Võistlust juhiti esimesest etapist peale ja lõpuks edestati teiseks tulnud Saue Tammed meeskonda 4.31ga. Pronksi saanud OK Peko

FC Helios Võru teenis kolm tähtsat võidupunkti

FC Helios Võru jalgpallimeeskond võitis täna Väimelas FC Elva duubli 2:1 (0:1) ja tõusis IV liiga lõunatsoonis teisele kohale. Kohtumise esimene poolaeg möödus enam-vähem võrdses mängus. Veidi paremad väravavõimalused avanesid külalistel, kes lõid korra latti ning läksid 37. minutil ka mängu juhtima, kui võrulaste mängival treeneril Vjatšeslav Vassilenkol värava all palli puhtaks löömine ebaõnnestus ja

Eesti koondis astus sammu finaalturniiri poole

Eesti võrkpallimeeskond alistas EMi otsustava valikringi avamängus täna Tallinnas Rootsi 3:1 (-20, 24, 26, 23). Võrust pärit nurgaründaja Robert Täht sekkus esimeses geimis vahetusest ning oli seejärel platsil ka teises ja kolmandas geimis, kuni vigastuse tõttu mängu pooleli pidi jätma. Tema arvele kogunes 9 (+2) punkti. Esimeses geimis käis korraks platsil ka Henri Treial. Kordusmäng

Lõunalõvi heitjad aitasid Eestil naabreid võita

Heitealade Balti maavõistlusel täna Karksi-Nuias võistles Eesti koondises ka kolm Võru Lõunalõvi kergejõustiklast. Meeste odaviskes sai Martin Saar 62.23ga viienda koha. Parim oli ligi 75meetrise odakaarega lätlane Patriks Gailums. Tuule Müürsepp heitis ketast 41.42, mis oli omaealiste (N18) seas teine ja üldjärjestuses seitsmes tulemus. Naiste odaviskes jäi U23 vanuseklassis võistelnud Mari-Liis Tulevi tulemuseks vaid 41.79,

Võit päästis Tannemi viimasest kohast

Vastseliina FC Tannem alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni kahe viimase meeskonna omavahelises mängus Valga FC Warriori 5:2 ja pääses punase laterna rollist. Väimelas peetud mängu esimene poolaeg lõppes 2:2, Tannemi meestest lõid värava Kristjan Kikkas ja Artur Palok. Kohe teise poolaja algul viis Erki Alliksoo väljakuperemehed juhtima ning Gaspar Vainula ja vahetusest sekkunud

SK Roosu kaotas FC Tarvastule 1:4

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas kaotas SK Roosu täna Osulas lõunatsooni liidrile FC Tarvastule 1:4 (1:1). Roosu jäi 7. minutil Kevin Ariko omaväravast kaotusseisu. 20. minutil mängis üks vastastest trahvikastis käega ja Roosu kasuks määratud penaltist seadis Tauri Maidla jalule viigi. 1:1 seisul mindi ka vaheajale. Teisel poolajal pani oma kogemused ja paremad oskused maksma Tarvastu