Navi Vutiselts kaotas Tartu JK Welco duublile 2:3

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis alustati täna kaheksanda vooru mänge ning Navi Vutiselts kaotas kodusel Väimela staadionil Tartu JK Welco duublile 2:3. Enne mängu oli mõlemal tabeli keskel asuval meeskonnal võrdselt 10 punkti ja kohtumine kujunes tasavägiseks. Esimest korda sahises võrk mängu 7. minutil Welco mängija löögist. Kümme minutit hiljem Navi viigistas – Tamriko Õkval

Siim Plangi haaras Harju rallil juhtkoha

Siim Plangi ja Urmas Roosimaa (Mitsubishi Lancer Evo X) võitsid täna alanud Harju rallil päeva ainsa kiiruskatse, Väo karjääris sõidetud 2,6 km pikkusel katsel edestasid Plangi ja Roosimaa 0,7 sekundiga Roland Murakat ja Kalle Adlerit ning kolme sekundiga Rainer Ausi ja Simo Koskineni. „Õige ralli algab alles homme, tänane oli rohkem publikule. Homme saab kindlasti

Võru 35+ võrkpallinaiskond võitis hõbemedali

Võru võrkpallinaiskond võitis Eesti 35+ vanuseklassi meistrivõistlustel hõbemedali. Võru naiskonda kuulusid Tiina Bahmatšev, Kalli Mölder, Maris Kirss, Ülle Olli, Kaili Klaas, Merle Vidder, Anu Raag, Ave Saaremägi, Mari-Ann Urb, Marje Kuklase, Ande Aagver ja Tea Kilch. Meistrivõistlustel oli kavas kuus etappi ja nende kokkuvõttes jäid võrulannad alla vaid Ülenurme naiskonnale. Pronksi sai Pirita. Meeste 40+