Siim Plangi ja Urmas Roosimaa võitsid Harju ralli

Mitsubishi Lancer Evo X autol sõitnud Siim Plangi ja Urmas Roosimaa võitsid Eesti autoralli meistrivõistluste kolmandaks etapiks olnud Harju ralli. Absoluutarvestuse teise koha said Rainer Aus – Simo Koskinen (Mitsubishi Lancer Evo IX; +14,4) ja kolmanda koha poolakad Radoslaw Raczkowski – Szymon Gospodarczyk (Subaru Impreza WRX STi; +3.37,0). Samadele meestele kuulusid esikolmiku kohad ka klassis

Võrumaa noored orienteerujad võitsid Balti meistrivõistlustel kaks hõbemedalit

Lätis Tukumsi lähistel toimuvatel Balti meistrivõistlustel võitsid Võrumaa noored orienteerujad täna kaks hõbemedalit. Naisjuunioride tavarajal tuli teiseks Marianne Haug. Kulla võitnud lätlannale Sandra Grosbergale kaotas ta 7,2 km pikkusel distantsil täpselt kolme minutiga. Hõbemedali võitis ka Lauri Pähn M18 klassis. Võitjaks tunud valgevenelasele Anton Navitšenkale jäi ta 8,6 km pikkusel rajal alla 1.05-ga. M14 klassis

Võru JK kaotas neljanda järjestikuse mängu

Võru JK sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas kirja neljanda järjestikuse kaotuse, kui jäi täna võõrsil 1:3 (0:2) alla Tallinna JK Dünamole. Mäng algas võrulaste jaoks kohe kehvasti, sest juba 1. minutil jäädi kaotusseisu. „Vastased said kastis kaks-kolm söötu teha ja meetri pealt palli väravasse lüüa,” kirjeldas Võru JK eestvedaja Reijo Künnapuu. Edasises mängus oli esimesel

PM: Robert Täht on kordusmänguks valmis

Eesti meeste võrkpallikoondis peab homme EM-valikturniiri otsustava kohtumise Rootsi vastu. Avamängus rannet ja hüppeliigest vigastanud nurgaründaja Robert Tähe vigastused on taandumas ja meeskond mänguks valmis, kirjutas Postimees. „Käsi ja jalg mõlemad on taastunud üllatavalt kiiresti, tegin ka kõik selleks, et nii läheks,” ütles Võrust pärit mängumees. „Selle taha ei jää midagi. Algul kartsin, et äkki