Karel Kutsar jäi Prantsusmaal nullipoisiks

Karel Kutsaril (KTM) ei õnnestunud täna MX2-klassi motokrossi MM-etapil Prantsusmaal eelmisel nädalal teenitud punktidele lisa hankida. Kutsar lõpetas Villars-Sous-Écot’s toimunud võistlusel tänase esimese sõidu 32. kohaga. Sõidu võitnud hollandlasele Jeffrey Herlingsile (KTM) kaotas ta kahe ringiga. Teises sõidus Kutsar rajale ei läinud. Esikoha võitis taas Herlings. Herlings on kaheksa etapi järel 358 punktiga ka sarja

Lõunalõvi noorte teatenelikutele kuus medalit

Võru Lõunalõvi kergejõustiklased võitsid täna Paides toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel kulla, hõbeda ja neli pronksi. Kuldmedali said kaela ajaga 1.06,94 meesjuunioride 4 x 110 meetri tõkke-teatejooksu võitnud Konstantin Javnašan, Helger Pikk, Reiko Matvere ja Allan Katšmazov. Nad olid ka ainus võistkond, kes sel distantsil osales. Kuuest medalist neli võitsidki võrulased tõkke-teatejooksus. A-klassis teenisid Lõunalõvi tüdrukud

Heliosele löödi Suure-Jaanis kaheksa kuiva kolli

FC Helios Võru jalgpallimeeskond kaotas täna IV liigas võõrsil Suure-Jaani Unitedile 0:8 (0:5). Väljakuperemehed said avavilest peale hästi mängu sisse, mängisid enamjaolt pikka palli ja ei andnud võrulastele mingit võimalust. „Lihtsalt must päev oli meil. Üritasime oma mängu mängida, aga mitte midagi ei tulnud välja. Rohkem ei oskagi kommenteerida,” ütles FC Helios Võru mängiv treener

Eesti võrkpallikoondis pääses EMi finaalturniirile

Eesti meeste võrkpallikoondis alistas täna Halmstadis Rootsi meeskonna 3:0 (26, 22, 9) ja tagas endale pääsu tänavusele EMi finaalturniirile. Täna põhikoosseisus alustanud ha geimilõppudes otsustavaid palle maha löönud Robert Täht (nr 9) sai kirja 10 punkti. 9.-18. oktoobrini Itaalias toimuval EMil on alagrupis Eesti vastasteks Itaalia, Prantsusmaa ja Horvaatia. Foto: Taavi Pürn/EVF

FC Tannem jäi lõunatsooni liidrile napilt alla

Vastseliina FC Tannemi jalgpallimeeskond jäi tänases kohtumises Eesti meistrivõistluste III liiga lõunatsooni liidri Tartu FC Merkuuriga võõrsil 2:3 (0:2) kaotajaks. Merkuuri mängija Marek Naal avas skoori juba kohtumise 11. sekundil ning 10. minutiks jäi Tannem 0:2 kaotusseisu. Selle tulemusega mindi ka vaheajale. 56. minutil vähendas Henri Ojaperve värav vahe minimaalseks. Kohtumise viimastel minutitel sai kumbki

SK Roosu kaotas Tartu JK Taarale 1:2

SK Roosu kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna võõrsil Tartu JK Taarale 1:2 (1:1). Sõmerpalu valla meeskonnale on see kolmas järjestikune kaotus. Roosu läks Kambjas peetud mängu 3. minutil Veiko Maidla väravast juhtima, aga vaid kuus minutit hiljem Taara vigistas. Võiduvärava lõid väljakuperemehed teise poolaja alguses. Järgmisel laupäeval võõrustab liigatabeli teise poolde langenud SK

Teatevõistlustest tuli Võrumaale kaks pronksi

Lätis Tukumis jõudsid lõpule Balti meistrivõistlused orienteerumises ning ka tänaste teatevõistluste järel tõusid kahel korral auatasustamispoodiumile Võrumaa sportlased. Naiste teatevõistluses Leedu ja Läti esindustiimide järel ligi kuueminutise kaotuse juures kolmandaks tulnud Eesti II naiskonnas jooksis teist vahetust Eleri Hirv. Veel kuulusid tiimi Kirti Rebane ja Grete Gutman. Eesti I naiskond, kus võistles Laura Joonas, sai