Selgusid Eesti karikavõistluste 1/32-finaali paarid

Jalgpalliliidus loositi täna Eesti karikavõistluste 1/32-finaali paarid ning nii Navi Vutiseltsile kui ka Vastseliina FC Tannemile tõi loos täiesti mängitavad vastased. Tannemi vastaseks on praegu III liiga läänetsoonis kuuendal kohal olev FC Lelle ja Navil III liiga idatsoonis kaheksandal kohal olev FC Järva-Jaani. Mõlemad Võrumaa meeskonnad mängivad võõrsil. Juhul kui SK Roosul peaks õnnestuma sel

HRK ratturid võistlesid Soomes

Möödunud laupäeval Soomes toimunud Tahko rattamaratonil tegid Haanja rattaklubi ratturitest parimat sõitu Pait Peri ja Olavi Mõts. Peri läbis tehniliselt raskel, kivisel ja porisel rajal 120 km ajaga 7:47.36, mis andis ligi 200 võistelja seas 44. koha. Olavi Mõts oli 60 km distantsil 175. Kokku osales eri distantsidel üle 2000 ratturi.

Martin Leok sai Leedus teise koha

Nädalavahetusel Leedus Lapesis toimunud Balti enduromeistrivõistluste etapil sai Martin Leok nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis leedulase Arunas Gelažninkasi järel teise koha. Juunioridest oli võidukas Reio Timmi. E3-klassis tõi Elary Talu Sõmerpalu motoklubile esimese koha ja E1-klassis Veiko Rääts teise koha. Hobiklassis tuli Timo Hermlin teiseks ja Vaido Kalm kolmandaks. Martin Leok. Foto: Rauno Kais

Pihod läbivad sel suvel ajateenistuse

Kahevõistlejad Kail ja Han Hendrik Piho teatasid oma kodulehel, et läbivad suvel sportlastele mõeldud kümnenädalase ajateenistuse. „Nüüd on aeg käes asuda aega teenima, sest Eesti sõjaväeteenistus on igale tervele Eesti mehele kohustus,” kirjutasid vennad. „Tavaliselt kestab see kaheksa või 11 kuud, aga sportlastele kümme nädalat. Kiire baasõpe ja see on kõik. Seega, meie jaoks algab

VSOP/LõunaLeht karika võitis Tauno Kikas

Reedel ja laupäeval toimunud VSOP/LõunaLeht karikaturniril tennises võidutsesid Tauno Kikas ja Ani Kikas. Sel turniiril juba viiendat korda esikoha võitnud Tauno Kikas alistas meeste üksikmängu finaalis Kalmer Laini 7:5. 3.-4. koha mängus alistas eelmise aasta võitja Taso Vahl 6:3 Põlva tennisisti Denis Pavlovi. Naisüksikmängu finaalis oli Anu Kikas 7:6 (kiire lõppmäng 7:4) üle Merike Kaverist.

HRK ratturid noppisid Lätis pooidumikohti

Haanja rattaklubi ratturid osalesid eile Lätis Talsis Vivus.lv mägirattamaratonisarja etapil, kus saavutasid mitu auhinnalist kohta. Üldjärjestuses oli 18. kohaga parim M50 vanuseklassis kindla võidu võtnud Alar Reiska. Väga kõva sõidu tegi Mari-Liis Mõttus, kes üldarvestuses mahtus esmakordselt 50 parema sekka. N18 klassis oli ta kiireim, naiste arvestuses teine. Tarmo Mõttus oli hädas tervisega ja 25.