Võru JK lükkas Jõhvi Lokomotivi rööbastelt

Võru JK jalgpallimeeskond noppis oma tänavuse aasta seni ehk magusaima võidu, kui alistas tänases II liiga kohtumises mullu veel meistriliigas mänginud Jõhvi FC Lokomotivi 1:0 (1:0). Neli eelmist mängu kaotanud Võru vutimeestest õhkus pärast lõpuvilet rahulolu. Meeskonna eestvedaja Reijo Künnapuu sõnul oli võitu tugeva vastase vastu raske oodata ja seda väärtuslikumad on teenitud punktid. Jõhvi

Aigar Leok saavutas Kreeka MM-etapil teise koha

Aigar Leok (pildil) saavutas täna Kreekas Serresis enduro MM-etapil E3-klassis teise koha. TMi tehasetiimi esindav Võrumaa motomes jäi alla ainult prantslasele Mathias Bellinole (Husqvarna), kellele kaotas 6,6 sekundiga. Kolmandaks tulnud austraallasest tiitlikaitsjat Matthew Phillipsit (KTM) edestas Leok 9,4 sekundiga. Homme on Kreekas teine võistluspäev. Foto: enduro-abc.com

Mari-Liis Mõttus jäi Kalevipoja rattamaratonil naiste arvestuses alla vaid ühele konkurendile

Mari-Liis Mõttus saavutas täna Jõgeva maakonnas toimunud Kalevipoja rattamaratonil naiste konkurentsis teise koha. 67 km pikkusel võidusõidul oli naistest kiireim Liisa Ehrberg, kellele Mõttus kaotas veidi vähem kui seitsme ja poole minutiga. N23 klassis kuulus Mõttusele esikoht, üldjärjestuses oli ta 184. Kalevipoja rattamaratoni võitjaks tuli Caspar Austa. Viljar Kannimäe sai parima Võrumaa ratturina 16. koha,

Andre Kurg jäi oodatud punktilisata

Tänavustel Eesti rallikrossimeistrivõistlustel Super1600-klassis esimese etapi järel liidriks tõusnud Andre Kurg pidi täna Põltsamaal Piiroja rajal toimunud teisel etapil leppima eelviimase, 14. kohaga. Kurg võitis täna küll oma klassi esimese eelsõidu, aga pidi teises sõidus leppima vaid üheksanda kohaga, jäi kolmandas eelsõidus hoopiski raja kõrvale ning poolfinaali ei pääsenud. Etapivõidu Super1600-klassis võttis Janno Ligur.

Spordikooli juubelivõistlusel tehti kiiret jooksu

Tänastel Võru spordikooli 70. sünnipäeva ürituste raames toimunud kergejõustikuvõistlusel jooksis naiste 100 meetri jooksu võitnud Õilme Võro uue isikliku rekordi 12,22. Meeste sama pikal distantsil tuli Markus Salumets 11,66ga teiseks. Kiireim oli 11,25ga Ben Ruuben Kaljuvee Põlvast.