Tanel Leok tuli Briti krossisarja etapil kolmandaks

Tanel Leok (Kawasaki) saavutas eile Briti motokrossimeistrivõistluste etapil Hawkstone Parkis MX1-klassis kolmanda koha ning hoiab kokkuvõttes teist positsiooni. Leoki kohad sõitudes olid kolmas, viies ja kolmas. Kolme sõidu kokkuvõttes edestasid teda sarja liider inglane Shaun Simpson (KTM) ja prantslane Steven Frossard (KTM). Simpson on 272 punktiga ka meistrivõistluste kindel liider. Teisena ja kolmandana jätkavad Leok

Martin Leok oli Lätis E2-klassi kiireim mees

Martin Leok võitis nädalavahetusel Lätis Zantes toimunud enduro Balti ja Läti meistrivõistluste etapil E2-klassis esikoha. Absoluutarvestuses oli Leok lätlase Edgars Silinši järel teine. Teistest Sõmerpalu motoklubi meestest oli Elary Talu E3-klassis parim, Veiko Rääts tuli E1-klassis teiseks ja Priit Palatu E3-klassi kolmandaks. Juunioridest oli parim Reio Timmi ja hobiklassis Timo Hermlin. Sõmerpalu motoklubi tiimile läks

Rene Tarend teenis Lätis EMi punkte

Antsla valla motomees Rene Tarend (Yamaha) võistles nädalavahetusel Lätis Stelpe krossirajal quadracerite EMi etapil, kus sai kahe sõidu kokkuvõttes 16. koha. Esimeses sõidus, mille võitis lätlane Edgars Mengelis, oli Tarend 18. Teises sõidus ületas ta finišijoone 12. mehena, võitis Sten Jupaschevski. Kuna Mengelis teise sõidu katkestas, polnud Jupaschevskil etapivõidu võtmisega raskusi. Martin Filatov ja Priit

Heliose E1-klassi poistelt võimas come-back

Nädalavahetuse liigamängudes tegid FC Helios Võru jalgpallipoistest meeldejäävaima esituse E1-klassi poisid, kes pöörasid mängus Tartu JK Tammeka eakaaslastega suure kaotusseisu võiduks. Eile peetud kohtumises jäid Võru poisid teise poolaja alguses 0:4 taha, aga võitlesid lõpuks välja 6:4 võidu. E2-klassi poisid alistasid üleeile 8:0 Viljandi JK Tuleviku. C2-klassi poisid kaotasid reedel Tallinna Kalevile 0:14 ja D2-klassi