Võrulased ründasid ja Toompea langes

Võru JK alistas täna Eesti väikeste karikavõistluste mängus Tallinnas IV liiga meeskonna FC Toompea 6:0 (2:0) ja pääses edasi kaheksandikfinaali. Mäng algas võrulaste jaoks kohe kenasti ja esimese viie minutiga mindi Kait Hinni väravatest 2:0 juhtima. „Proovisime palli hoida ja söötudega heale löögipositisioonile jõuda, aga rohkem väravaid esimesel poolajal ei tulnud. Vastased olid terve mängu

Suvevollesarjas peeti teine etapp

Suvevollesarja Võrumaa teise etapil võitsid täna meestest esikoha Marko Mett, Margus Peterson, Rasmus Rohumets ja Ville Tüve ning naistest Hippe Oimet, Kerli Ojakivi, Maris Kirss ja Annabel Huik. Teiseks tulid täna meestest Kristjan Rebane, Jaak Kokka, Mart Mandel ja Sten Maask ning kolmandaks Martin Lukka, Kaspar Süvaorg, Roland Saarepuu ja Kristjan Mast. Naistest said teise

Indrek Klampe lunastas pääsme MMile

Indrek Klampe saavutas Saksamaal Kraichgaus toimunud poolpikas triatlonis (1,9 km ujumist, 90 km rattasõitu ja 21,1 km jooksu) oma vanusegrupis (40–44 aastased) ajaga 4:33.02 12. koha ning tagas endale sellega pääsu augusti lõpus Austrias toimuvale MMile. Vanusegrupi võitjaks tulnud sakslasele Rainer Aumannile kaotas Klampe ligi 19 minutiga.