Tannem pidi jälle napi kaotusega leppima

Vastseliina FC Tannem kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas Tartus sealse JK Welco duubelmeeskonnale 2:3 (1:2). Tannem läks 16. minutil Jaan Lendsaare tabamusest juhtima, aga lubas poolaja lõpus tartlastel omale kaks väravat lüüa. Järgmisi väravaid tuli oodata peaaegu lõpuvileni – mõni minut enne normaalaja lõppu pääsesid võõrustajad kahe väravaga juhtima, lisaminutitel tegi Margus Ader lõppseisuks

1:0 asemel läheb Võru JK-le tabelisse 1:–

Läinud laupäeval tulemusega 1:0 lõppenud Võru JK ja Jõhvi FC Lokomotivi II liiga mängu tulemus on tühistatud ning Võru jalgpallurid saavad tabelisse 1:- võidu. Tühistamise põhjuseks on asjaolu, et Jõhvi meeskonnas osales diskvalifitseeritud mängija Deniss Kulikov, teatas Eesti Jalgpalli Liit.

Loos viis Võrumaa meeskonnad omavahel kokku

Eesti Jalgpalli Liidus loositi täna väikeste karikavõistluste kaheksandikfinaalide paarid ning loos viis kokku viimased kaks veel konkurentsis püsivat Võrumaa meeskonda, II liigas mängiva Võru JK ja III liigas mängiva Vastseliina FC Tannemi. Omavahel pole Võru JK ja FC Tannem kunagi varem kohtunud. Mäng peetakse Võru JK koduväljakul, toimumise aeg on veel lahtine.

Tuule Müürsepp heitis ketast 43.06

Eile Võru spordikeskuse staadionil peetud Võrumaa heitjate seeriavõistluse etapil oli parimaks tulemuseks Tuule Müürsepa 43.06. kettaheites Helle Rebase 1984. aastal heidetud Võrumaa A-klassi rekordist jäi tal puudu vaid 88 sentimeetrit. Müürsepa isiklik rekord on eelmisest aastast 43.78.

HRK ratturid võistlesid temposõidusarjas

Eilsel Premium 7 temposõidusarja etapil Kambjas oli Haanja rattaklubi ratturitest kiireim Rajko Rattur, kes sai üldarvestuses kaheksanda koha. Seenior 1 vanuseklassis andis see kolmanda koha. Talle 16 km pikkusel distantsil seitsme sekundiga kaotanud Tarmo Mõttus oli üldarvestuses üheksas ja Seenior 2 vanuseklassis kiireim mees. Sven Liivamägi lõpetas võistluse 16. ajaga, mis M18 vanuseklassis tähendas kolmandat

Võru võõrustab taas EJLi suvelaagrit

Võrus Roosi tänava staadionil toimub sel nädalal Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi traditsiooniline suvelaager, kus osaleb 40 last. Ühtekokku osaleb 24 eri paigas üle Eesti laagrites 960 last ja 95 treenerit. Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Võrus juhendavad lapsi FC Helios Võru

Kerttu Jallai mängis Eesti B-koondise eest

Eesti naiste B-koondis korvpallis, kus mängis ka Võrust pärit Kerttu Jallai, võitis kahest Läti U20 naiskonnaga peetud mängust ühe. Üleeile Raplas võitis Eesti 73:55 (Jallai 5 punkti ja 8 lauapalli), eile Pärnus kaotas 51:65 (Jallai naiskonna parimana 11 punkti ja 8 laupalli). B-koondis on vahelüli ettevalmistusest sügiseseks EM-tsükli alguseks. Järgmiseks etapiks on osalemine nädala pärast