Võru JK võttis mängust Ajaxiga kolm punkti

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsoonis alistas Võru JK täna koduväljakul Lasnamäe FC Ajaxi 2:1 (0:1) ning kindlustas teenitud kolme punktiga oma üheksandat kohta. Mäng algas võrulaste jaoks küllaltki hästi, suudeti palli hoida ja mitmel korral ka vastaste väravat ohustada. Parim väravavõimalus oli Kert Joakitil, kel õnnestus keskelt tulnud söödu järel vastaste väravavahiga üks-ühele minna, aga

FC Helios Võru pidi Bronx Woodile alla vanduma

FC Helios Võru kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis Tartu FC Bronx Woodile 3:6 (1:3). Ülenurme staadionil peetud mängu läksid juhtima tartlased, aga 12. minutil Tauno Kikas viigistas. Poolaja lõpp läks Heliosel käest – viimase kolme-nelja minutiga lubati vastastel lüüa kaks väravat. Teisel poolajal jäi Helios taha 1:4, ent siis lõi Brett Piir 71.

Roosu jalgpallurid said IV liigas teise võidu

SK Roosu saavutas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teise võidu, kui alistas tänases IV liiga lõunatsooni mängus Osulas FC Elva II meeskonna 3:2 (2:2). Skoori avas mängu 9. minutil Veiko Maidla. Kuus minutit hiljem teenis üks vastastest ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest punase kaardi ja Kristjan Kurrikoff kasvatas penaltist Roosu edu kaheväravaliseks. Vaheajal mindi siiski viigiseisul, est poolaja viimase

Ivar Ivanov võitis Eesti meistrivõistluste hõbeda

Võru staier Ivar Ivanov võitis täna Narvas Eesti poolmaratoni meistrivõistlustel hõbemedali. Meistrivõistlused peeti Narva Energiajooksu raames, mille võitis ajaga 1:07.21 Keenia jooksja Ibrahim Mukunga Wachira. Teisena jõudis finišisse ajaga 1:09.01 Eesti mestriks tulnud Roman Fosti, kolmandana ajaga 1:09.14 Aleksei Sokolov Venemaalt ning neljandana ajaga 1:10.16 Ivanov. Oma nimel olevast Võrumaa rekordilst oli Ivanov aeglasem täpselt