Karel Kutsar jäi MM-etapil kolmandasse kümnesse

Karel Kutsar (KTM) jäi täna Itaalias Maggioras motokrossi MM-etapil MX2-klassis punktideta. Esimeses sõidus sai Kutsar 22. koha. Sõidu võitnud Venemaa motomehele Aleksandr Tonkovile (Husqvarna) kaotas ta kahe ringiga. Teises sõidus oli Kutsar 27. ja jäi esikoha võitnud hollandlasest Jeffrey Herlingsist (KTM) maha samuti kahe ringiga. Etapivõidu võttis sloveen Tim Gajser (Honda). „Väga raske nädalavahetus oli,

Lõunalõvid osalesid Eesti klubide karikavõistlustel kergejõustikus vaid individuaalvõistlejatena

Võru Lõunalõvi täna Tartus toimunud Eesti klubide karikavõistlustel oma võistkonnaga esindatud polnud, küll tegi paar Võrumaa kergejõustiklast kaasa individuaalvõistlejana. Parim oli neist Mari-Liis Tulev, kes võitis naiste odaviskes 47.80-ga esikoha. Õilme Võro tuli nii 100 kui ka 200 meetri jooksus teiseks, tema ajad olid 12,46 ja 24,96. Esikoha võitsid vastavalt Maarja Kalev 12,09 ja Maris

Navi Vutiselts kaotas suurelt Santose duublile

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis koduväljakul Väimelas Tartu FC Santose II meeskonnale 1:7 (1:1). Esimesel poolajal lõi kumbki meeskond ühe värava. Navi jalgpallureist oli 16. minutil täpne Eleri Jürisaar. Teisel poolajal läks Santos veerandtunnise mängu järel juhtima. Täiesti käest läks Navil mängu lõpp, kui viimase paarikümne minutiga lubati endale lüüa veel