Eesti U19 kaotas Võrus Leedu eakaaslastele

Eesti U19 jalgpallikoondis kaotas täna Võrus Balti turniiri esimeses voorus Leedule 1:2 (0:1). Väljakuperemeestele sai suuresti saatuslikuks väravavaht Andreas Vaikla esimese poolaja lõpus saadud punane kaart ja sellele järgnenud penalti, millest leedulased juhtima läksid. Teisel poolajal Jan Kokla küll viigistas, aga kümnekesi mängides sai meestel lõpuks jõud otsa ning miskipärast hoidus treener Marko Lelov ka

Valeri Kuragin võitis Lätis kaks esikohta

Valeri Kuragin saavutas nädalavahetusel Lätis Valmieras toimunud Baltimaade veteranide lahtistel kergejõustikumeistrivõistlustel kaks esikohta. M40 vanuseklassi kõrgushüppes oli tema võidutulemus 1.70 ja kolmikhüppes 11.61. „Kolmikhüpe toimus ennelõunal ning ilm oli päikseline ja väga palav, aga kõrgushüpe ajal, pärastlõunal, tuli paduvihma ja oli väga tuuline,” kirjeldas Kuragin võistlustingimusi.

Rõuge Snaiprid lõpetasid hooaja teise kohaga

Jäähokimeeskond Rõuge Snaiprid lõpetas hooaja laupäeval Tartu Lõunakeskuses toimunud turniiril, kus Tarti Rocki järel ja HK Uudeküla Päts ees saadi teine koht. Rõuge hokimehed kaotasid tartlastele 1:4, Uudeküla meeskond alistati 9:3. Rõuge meeskonna esindaja Jaak Pächteri sõnul oli turniirivõit kolme minuti kaugusele – just nii palju enne Uudeküla – Rocki mängu lõppu olid ees veel

Sigmar Tammemägi ja Ott Kevvai said etapivõidu

Laupäeval Tapal toimunud veoautokrossi Eesti meistrivõistluste etapilt toodi mõlemad esikohad Võrumaale: GAZ 53-klassis oli parim Sigmar Tammemägi ja GAZ 52/52-klassis Ott Kevvai. Kevvaile polnud ei poolfinaalides ega ka finaalis tõsist vastast. Teise koha sai Bruno Leimanis Lätist ja kolmanda kha tartlane Kaido Orro. Ülekaalukalt kvalifikatsiooni võitnud Olari Saarniit mootoririkke tõttu rohkem ei startinud. Kindlalt valitses

FC Helios Võru soetab KOPi toel
varumeestele varikatusega pingid

Kohaliku omaalgatuse programm (KOP) toetab FC Helios Võru kasutuses olevale Võru Roosi tänava staadionile varikatusega varumängijate pinkide soetamist 1860 euroga. MTÜ FC Helios Võru projekti „Pink-varikatused Roosi tänava staadionile” toel soetab klubi kaks pink-varjualust. Tänu sellele tõuseb laste sporditegemise ja vaba aja sisustamise kvaliteet. FC Helios Võru tänab koostööpartnerit! Foto: Sportservice Projekti rahastab siseministeerium kohaliku

Tauri Tamm võitis kombiharjutuse meistrikulla, Võrumaa mehed saavutasid koguni nelikvõidu

Võrumaa laskurite saagiks langesid eile Viljandimaal Kuritse tiirus peetud Eesti meistrivõistlustel kombineeritud jahipraktilises harjutuses kõik kolm individuaalmedalit. Kulla sai kaela Tauri Tamm. Mullu võidetud Eesti meistritiitlit kaitsnud 25aastase Mõniste valla laskuri võidutulemus oli 745 punkti. Rivo Poltimäe teenis 743 punktiga hõbeda ja võitja vanem vend Tauno Tamm 730 punktiga pronksi. Neljas oli 722 punktiga lätlane

Heliose poisid pidasid meistrivõistluste mänge

FC Helios Võru meeskonnad pidasid läinud nädala lõpus mitu Eesti noorte meistrivõistluste mängu. B1-klassi poisid andsid üleeile II liigas kõva lahingu tabeli liidrile Tallinna Kalevile. 1:0 eduseisus oldi kuni teise poolaja keskpaigani, lõpuks kaotati siiski 1:4. Eilsetes mängudes viigistasid E1-klassi poisid Viljandi Tuleviku II meskonnaga 1:1. Heliose D2-klassi meeskond kaotas Tartu Tammekale 2:4, D1-klassi meeskond

Viljar Kuljus oli Tabasalu rattarallil oma võistlusklassis kiireim mees

Eile sõidetud Filter maanteekarikasarja kuuluval 106 km pikkusel Tabasalu rattarallil oli M30 vanuseklassis parim Viljar Kuljus (Haanja RK). Absoluutarvestuses sai ta 12. koha, esikoha võitis Ivo Suur. Võistluse keskel rehvipurunemise tõttu korraks peagrupist maha jäänud, aga selle siiski kätte saanud Kuljus proovis viimasel ringil mitme äreminekukatsega kaasa minna, kuid magas maha otsustava rünnaku, kus ette