Võru JK jalgpallimeeskond läks raskustest hoolimata suvepausile võiduga

Komplekteerimisraskustes Võru JK jalgpallimeeskond võitis tänases II liiga mängus Jõgeval sealse SK Noorus-96 4:3 (2:2). Võru JK oli kevadringi viimase mängu eel tõsises hädas meeskonna kokkusaamisega – kolm mängijat jäi eemale kaartide tõttu, paar meest oli välismaal tööl, puuduti muudelgi põhjustel ja nii kujunes olukord, et kõrvalejääjaid oli lõpuks kokku koguni üheksa. Kuna nende seas

Aigar Leok sõitis Itaalias MM-etapil esikolmikusse

Aigar Leok saavutas täna Itaalias enduro MM-etapil E3-klassis kolmanda koha. Päeva kiireim mees oli austraallane Matthew Phillips (KTM). Prantslane Mathias Bellino (Husqvarna) kaotas talle 43,4 sekundiga ja TMi tehasetiimis sõitev Leok 1.25,2ga. Neljanda koha saanud prantslane Antoine Basset (GasGas) jäi Leokist maha 13,5 sekunidga. Homme on Itaalias teine võistluspäev. Aigar Leok. Foto: enduro-abc.com

Tannem sai mängust Tääksiga viigipunkti

Vastseliina FC Tannem teenis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas hooaja viienda punkti, kui viigistas Väimelas 3:3 (2:1) SK Tääksiga. Tannem läks mängu kolm korda juhtima, aga lõpuks maabus mängulaev ikkagi viigisadamas. Skoori avas 10. minutil Erki Allksoo, veerand tundi hiljem viigistasid vastased penaltist. 34. minutil oli taas Alliksoo see, kelle väravast Tannem ette pääses. Teise

SK Roosul ei õnnestunud punktilisa teenida

SK Roosu kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil Suure-Jaani Unitedile 0:2 (0:1). SK Roosu mängija Kristo Lindsalu sõnul alustas meeskond mängu vahetusmeesteta ja põhiväravavaht Ozzy Taaler pidi olude sunnil täitma väljakumängija rolli. Sellest hoolimata esilagu mäng sujus. „Pall liikus hästi ja vastased olid surve all. Enamiku ajast püsis pall vastase väljakupoolel ja tekitasime palju