Aigar Leokil ei läinud täna MM-etapil kõige paremini, ent kokkuvõttes on ta endiselt neljas

Aigar Leok (TM) pidi täna Itaalias Rovettas enduro MM-etapil E3-klassis leppima üheksanda kohaga. Kokkuvõttes on ta endiselt neljandal kohal. Esikolmikusse jõudsid täna austraallasest tiitlikaitsja Matthew Phillips (KTM) ning prantslased Mathias Bellino (Husqvarna) ja Antoine Basset (GasGas). Leok kaotas Phillipsile ligi seitsme minutiga. MMi liider on 177 punkti kogunud Bellino, aga Phillips vähendas Itaalia etapiga vahe

Helios kõmmutas Jõgeva huntidele kuus väravat

FC Helios Võru jalgpallimeeskond alistas täna Väimela staadionil peetud IV liiga mängus FC Jõgeva Wolvesi 6:0 (2:0), mis on klubi ajaloo suurim võit Eesti meistrivõistlustel. „Väga hea tulemus. Kõik poisid olid täna tublid. Palju jäi küll löömata, aga pole hullu,” ütles FC Helios Võru mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. „Väravaid oleks võinud natuke rohkem lüüa. Võimalusi

Vigastus nurjas Eliise ja Anett Hollase esikohašansi

Eliise ja Anett Hollas saavutasid Premium 7 GP rannavollesarja teisel etapil Pärnus naiste turniiril teise koha. Esikohamäng Mari-Liis Graumanni ja Kristi Nõlvakuga tuli õdedel Eliise Hollase jalavigastuse tõttu juba esimeses geimis seisul 3:6 pooleli jätta. Teel finaali olid Hollased Graumannist ja Nõlvakust jagu saanud – kolmanda ringis jäädi peale 2:0 (11, 13). Seejärel alistasid õed

Karel Kutsar jäi Saksamaal napilt punktideta

MX2-klassi motokrossi MM-etapil Saksamaal Teutschenthalis pidi Karel Kutsar (KTM) punktidest suu pühkima, ehkki oli neile vägagi lähedal. Esimese sõidu, mille võitis sloveen Tim Gajser (Honda), lõpetas Kutsar 23. kohaga. Punktikoht jäi 26 sekunid kaugusele. Teises sõidus oli Kutsar 21. ehjk esimene, kes punktita jäi. Puudu käi tal sellest veidi üle seistme sekundi. Sõidu võitis Max

Fauna alistanud Navi tõusis tabeli ülemisse poolde

Navi Vutiselts võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil Tartu Ülikool Fauna 3:2 ja jagab lõunatsoonis kevadringi järel viiendat-kuuendat kohta. „Head kolm punkti, aga mängu algus ja teine poolaeg olid halvad. Edaspidi tulebki kehva esitus teha, siis on võit olemas,” muigas Navi Vutiseltsi eestvedaja Jaanus Trolla. Navi jäi juba esimese kuue minutiga 0:2 kaotusseisu. Mõlemad

Marianne Haug tuli Kalevi suvejooksul teiseks

Eile ja täna Harjumaal Kodasoos toimunud 42. Kalevi suvejooksul saavutas Võrumaa orienteeruja Marianne Haug naiste seas kahe päeva kokkuvõttes Viivi-Anne Sootsi (Saue Tammed) järel teise koha. Meeste konkurentsis oli Tanel Papp seitsmes ja Kaur Kase kaheksas. Esikoha võitis Silver Eensaar (OK Kobras). Teistes vanuseklassides tõid Lauri Pähn (M18), Alex Treier (M16) ja Heiti Hallikma (M35)