Armin Pilv tuli Balti karikasarja etapil kolmandaks

Armin Pilv (pildil) saavutas nädalavahetuses Kütiorus downhilli Balti karikasarja etapil M16 klassis kolmanda koha, seda hoolimata kukkumisest teises sõidus. Viljar Teppo jäi oma võistlusklassis kukkumise tõttu neljandaks. Hobiklassis oli Allar Kivisaar parima eestlasena kaheksas ja Siim Juss 14. Foto: erakogu

Võru rannajalgpall toimub tänavu juba 15. korda

Veidi rohkem kui kolme nädala pärast, 18.-19. juulini toimub Võrus Tamula rannas juba 15. korda rannajalgpalliturniir Silja Sport Cup. 2001. aastal oli rannajalgpall Eestis uudne asi ja Võru turniir oli üks esimesi omataolisi. Ükski teine rannajalgpallivõistlus Eestis pole nii kaua järjepidevalt toimunud. Tänavuse turniiri esimesel päeval, 18. juulil lähevad võistlustulle firmade võistkonnad, kus platsil peab

Eesti meistriks tulnud tiimi kuulus ka Eleri Hirv

Eelmise nädala neljapäevast laupäevani Elva ümbruses toimunud esimestel Eesti meistrivõistlustel seiklusspordis tuli segavõistkodade arvestuses esimeseks AARAIN team, kuhu kuulus ka Eleri Hirv. Tema võistkonnakaaslased olid Ain Fjodorov ja Rene Käsik. Osalejatel tuli 48 tunni jooksul liikuda jalgsi, ratastega, ujudes, ronides, rulluisutades ja sõites paadiga. Parimad võistkonnad läbisid kahe ööpäeva jooksul ligi 400 kilomeetrit. Samas toimus