Algavad Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused

Homme algusega kell 18 peetakse Väimela staadionil tänavuste Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste esimene alagrupimäng FC Helios Võru ja SK Roosu vahel. Kui Roosu mängis Võrumaa meistrivõistlustel ka mullu, siis FC Helios Võru on debütant ja paneb turniirile välja peamiselt B-vanuseklassi poisid, et nad meeste vastu mängides edaspidiseks vajalikke kogemusi ammutada saaksid. A alagruppi kuuluvad peale eelnimetatud kahe

Timo ja Lauri Sild testisid vormi Šotimaal

Timo ja Lauri Sild lõpetasid laagri Šotimaal läinud nädalavahetusel osalemisega sealse orienteerumisliiga etappidel, mis olid ühtlasi ka maailma edetabelivõistluseks. Lühirajal sai Timo Sild 11. ja Lauri Sild 18. koha. Tavarajal oli kukkunud ja kompassi lõhkunud Timo Sild 24., Lauri Sild jooksis tavarada treeninguna ja talle tulemust kirja ei läinud. Mõlemad võistlused võitis britt Graham Gristwood,