Mari-Liis Mõttus tuli eraldistardiga
sõidus Eesti juunioride meistriks

Maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel Vändras võitis Mari-Liis Mõttus täna naisjuunioride eraldistardiga sõidus kuldmedali. 15,3 km pikkusel distantsil oli Mõttuse võiduaeg 22.33 (keskmine kiirus 40,692 km/h). Teiseks tulnud Kelly Kalm kaotas 37 sekundiga ja kolmanda koha saanud Mairis Õispuu 1.18-ga. „Seljavõit! Vahe teistega oli väga suur,” rõõmustas tüdruku isa ja treener Tarmo Mõttus. „Keskmine kiirus (40,6km/h) oli

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste avamängus võitis SK Roosu FC Helios Võru poisse

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste esimeses alagrupimängus võitis SK Roosu täna Väimelas FC Helios Võru 5:0 (2:0). Kuna Helios on turniiril väljas peamiselt B-klassi poistega (meeskonna keskmine vanus on 15,5 aastat ja täna käis platsil ka neli 13aastast poissi), pääses maksvusele Roosu meeste võimsam füüsis. Roosu kõik viis väravat lõi Veiko Maidla (keskel). Foto: Priit Lööper

Rukkilillemängudel osaleb rekordarv sportlasi

Homme ja ülehomme Võrus toimuvatel Rukkilillemängudel osaleb rekordarv sportlasi – võistlustele on registreerunud ligi 600 C-, B-, A- ja juunioride klassi kuuluvat kergejõustiklast. Võistlustel osalevad sportlased 37 kergejõustikuklubist, lisaks veel 40 sportlast kahest Soome klubist – Lahden Ahkerast ja Tampereen Pyrintöst, teatas Eesti kergejõustikuliit. Reedel, 26. juulil algab võistluspäev Võru spordikeskuse staadionil kell 12 ja

Kenny Kivikas kordas Pulli järve jooksul
oma kolme aasta tagust võitu

Misso vallas eile toimunud 12. Pulli järve jooksul tegi järvele kaks tiiru (umbes 7,2 km) kõige kiiremini peale tartlane Kenny Kivikas. Ka 2012. aastal Pulli järve jooksu võitnud Kivika võiduaeg oli 23,50,4. Oma toona joostud rajarekordist jäi ta 42 sekundi kaugusele. Ülejäänud poodiumikohad jagati ligi minuti kaugusel: teisena ületas finišijoone Tartumaa jooksja Anti Puustus ja