Mari-Liis Mõttus lisas eilsele juunioride temposõidukullale täna grupisõidus pronksi

Mari-Liis Mõttus võitis täna Vändras maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel grupisõidus naisjuunioride konkurentsis pronksmedali Naiste eliitklassi ja juunioride ühise grupisõidu pikkuseks oli 76,4 km. Naiste kulla ja hõbeda jagasid omavahel sama ajaga lõpetanud Liisa Ehrberg ja Liisi Rist. Neist 20 sekundit hiljem jõudis finišisse üheksaliikmeline suur grupp, kus üldjärjestuses seistmenda koha sai Mõttus. Naisjuunioridest edestasid teda Kelly

Õilme Võro jooksis Rukkilillemängudel uue Võrumaa naiste sprindirekordi

Õilme Võro (pildil) püstitas täna Võrus Rukkilillemängudel 100 meetri jooksus uue Võrumaa rekordi. 19aastase Võro võiduaeg naisjuunioride sprindifinaalis oli 12,09, mis on 0,13 sekundit kiirem kui tema senine isiklik tippmark ja 0,10 sekundit kiirem kui 2003. aastast Marje Nurga nimel olnud Võrumaa rekord. Eesti täiskasvanute hooaja edetabelis tõusis Võro jagama teist-kolmandat kohta. Järgmiseks eesmärgiks on

OK Võru poisid võistlevad noorte EMil

Rumeenias Cluj-Napocas algas noorte EM orienteerumises, kus Eesti koondist esindab ka kaks OK Võru poissi. Täna võisteldi EMil tavarajal, kus Alex Treier sai M16 vanuseklassis 48. (+18.01) ja Lauri Pähn M18 vanuseklassis 64. koha (+19.56). Võistlejaid oli vastavalt 90 ja 107 ning esikoha võitsid Guilhem Elias (Prantsusmaa) ja Olli Ojanaho (Soome). Võistluse muutis raskeks katsumuseks

Petangi paarismängus võitsid Võrumaa meistrikulla Toomas Hoole ja Aigar Lusbo

Võrumaa meistriks petangi paarismängus tulid Toomas Hoole ja Aigar Lusbo. Eile Roosi tänava staadionil toimunud võistlusel said teise koha Jaan Joonas ja Jaan Lüitsepp ning kolmanda koha Tiiu ja Tõnu Haga. Pikaks veninud võistlus lõppes, kui kell oli juba 37 minutit üle kesköö. Medalivõitjad, keskel Võrumaa meistrid Toomas Hoole ja Aigar Lusbo. Foto: Võrumaa spordiliit