Eesti U17 vutipoisid võitsid Võrus Leedut

Täna Võru spordikeskuse staadionil peetud U17 vanuseklassi Balti jalgpalliturniiri mängus alistas Eesti Leedu 3:1. Eesti kasuks lõi kaks väravat Erik Sorga ja ühe Markus Vaherna. Tänases teises kohtumises võitis Läti Otepääl Soome 1:0. Otepääl peeti eile ka turniiri avavooru mängud: Eesti kaotas Soomele 2:4 ning Läti võitis Leedu 1:0. Viimase vooru mängudest peetakse üks taas

Vastseliina FC Tannem pääses karikasarjas edasi

Vastseliina FC Tannem pääses Eesti jalgpallikarikavõistlustel teise ringi, kui alistas tänases 1/64-finaali mängus võõrsil IV liiga meeskonna Tallinna Depoo 4:2 (1:1). Tannem jäi veerandtunnise mängu järel kaotusseisu, aga esimese poolaja lisaminutil Gaspar Vainula viigistas. Teisel poolajal läksid väljakuperemehed jälle juhtima. Võrumaa jalgpallurid suutsid mängu enda kasuks kallutada viimase kümne minutiga – 84. minutil seadis Artur

Eleri Hirv võitis Koprakarika

Põlvamaal Hatikul üleeilsest kuni tänaseni 27. korda toimunud orienteerumisvõistlusel Koprakarikas võitis naiste eliitklassis kolme päeva kokkuvõttes esikoha Eleri Hirv. Kerstin Uiboupin sai kolmanda ja Laura Joonas neljanda koha. Meeste konkurentsis tuli Tarmo Siimsaare soomlase Topi Hasu järel teiseks. Teistes vanuseklassides võitsid OK Võru sportlastest esikoha Tanel Mõttus (M21A), Janek Piirisild (M20), Hando Allmann (M14) ja

Noorte EMil läks Võru poistel sprint aia taha

Rumeenias Cluj-Napocas toimunud orienteerumise noorte EM lõppes täna sprindiga, kus Alex Treier sai M16 klassis 84. koha, jättes selja taha vaid viis konkurenti. Kulla võitnud Nicola Mullerile (Šveits) kaotas Treier 2 km pikkusel ja 14 kontrollpunktiga rajal 4.18-ga. M18 klassis Lauri Pähn puuduva kontrollpunkti tõttu tulemust kirja ei saanud.

Heleene Hollas ja Liisa Soomets saavutasid
Pärnu rannavollefestivalil kolmanda koha

Üleeile ja eile Pärnus toimunud Eesti suurimal noorte rannavolleturniiril, Shelli rannavõrkpalli festivalil, läks Võrumaa võrkpalluritest kõige paremini Heleene Hollasel, kes koos tartlanna Liisa Soometsaga saavutas U20 vanuseklassi neidude turniril kolmanda koha. Esikoha võitsid Urtė Andriukaitytė ja Irina Zobnina Leedust. U18 neidude turniiril tulid Hanna-Liisa Ilves ja Jete-Mari Külmhallik viiendaks ning Greete Hollas ja Janely Simenson-Plakso

Karel Kutsar võitis Tihemetsa motokrossi

Tihemetsas Lauri krossirajal eile sõidetud Top 200 motokrossi karikasarja etapil võitis kõige kiiremas MX A-klassis esikoha Karel Kutsar (KTM). Esimeses sõidus pidi Võruaa noormees küll Andero Lusbole 1,2 sekundiga alla vanduma ja teise kohaga leppima, aga teises sõidus Lusbo kukkus, Kutsar jõudis finišisse esimesena ja kindlustas nii endale etapivõidu. Kutsari ja Lusbo järel oli kokkuvõttes

Kristjan Lepind saavutas Vasalemmas esikoha

Kristjan Lepind (Mitsubishi Colt) saavutas eile Vasalemma rahvasprindil J16-klassis esikoha ja on enne kahte viimast etappi Eesti rahvasprindisarjas oma võistlusklassis teisel kohal. Veteramide 60+ klassis sai Mati Kuhi (Mitsubishi Colt) Vasalemmas teise koha.

Tanel Papp sai Eesti sprindikarikasarja etapil
teise ja Marianne Haug kolmanda koha

Eile Põlvas toimunud orienteerumise Eesti sprindikarikasarja etapil saavutas Tanel Papp teise ja Marianne Haug (mõlemad OK Võru) kolmanda koha. Papp jäi meeste seas alla vaid Sergei Rjabõškinile, kellele kaotas viie sekundiga. Kolmanda koha saanud Reigo Teervalti edestas Papp 28 ja neljandaks jäänud klubikaaslast Janek Piirisilda 41 sekundiga. Naiste konkurentsis kaotas Haug võitjaks tulnud Margret Zimmermannile