Hanna-Mai Vaikla jäi Eestile kolmanda koha toonud superliiga võistlusel isiklikust rekordist kaugele

Prantsusmaal Aubagne’is toimunud Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas jäi Hanna-Mai Vaikla seitsmevõistluses isiklikust rekordist 430 punkti kaugusele ning 4778 punkti andis talle võistluse lõpetanud naistest viimase, 29. koha. Vaikla hüppas täna täpselt viis meetrit kaugust, viskas oda 39.23 ja jooksis 800 meetrit 2.30,81-ga. Tema kogutud punktid Eesti võistkonnal arvesse ei läinud. Seistmevõistluse võitis 6278 punkti kogunud

Võrumaa noored kergejõustiklased panid Eesti meistrivõistlustele kolm kuldset punkti

Rakveres lõpule jõudnud Eesti meistrivõistlused kujunesid Võrumaa noortele kergejõustiklastele igati edukaks – varem võidetud aurahadele teeniti täna lisaks veel kolm kulda, kaks hõbedat ja üks pronks. Juba kolmanda ja neljanda medali neil meistrivõistlustel sai kaela Karli Keir. Kahe varem võidetud esikoha kõrvale lisas ta täna B-klassi poiste kõrgushüppekulla (tulemus 1.79) ja 110 meetri tõkkejooksu pronksi

Rantipol võitis teisegi alagrupimängu

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste A-alagrupi mängus võitis valitsev maakonna meister Rantipol täna 6:2 (3:1) FC Helios Võru meeskonda, kus mängivad peamiselt B-vanuseklassi poisid. Mõlema poole jaoks kujunes kohtumine heaks treeningmänguks. Võitjatest lõi kaks väravat Siim Lepp ning jala said valgeks ka Brett Piir, Kait Hinn, Aleksandr Orlov ja Teet Tarros. Heliose eest skoorisid Kristo Davo Kons ja

Võrumaa orienteerujad jäid juunioride MMil sprindis võistlejaterivi teise poolde

Norras täna alanud juunioride orienteerumise MMil oli avaalaks olnud sprindis Võrumaa orienteerujatest 68. kohaga parim Marianne Haug. Naisjuunioride võistluse võitis ajaga 13.56 šveitslanna Simona Aebersold, Haug kaotas talle 3.46-ga. Parim eestlanna oli 135 võistleja seas 27. kohaga Margret Zimmermann, Triinu Rooni sai 106. koha 154 meesjuuniori konkurentsis oli Tanel Papp 109. (+3.59) ja Janek Piirisild

Rõuge viie järve jooksu võitjate nimistu
algab Anti Puustuse nimega

Täna toimunud esimese Rõuge viie järve jooksu võitis Anti Puustus, kel kaheksa kilomeetri pikkuse raja läbimiseks kulus aega 29.39,9. Teiseks tulnud Mart Andresson kaotas võitjale 1.23,4-ga ja kolmanda koha saanud Martin Simpson 1.42,1-ga. Võrumaa jooksjad oli külalislahked – esikümnes hõivati vaid kohad kuuendast kümnendani. Parim oli oma meestest Mikk Laur, kes võitjale kaotas 2.56,3-ga. Naiste

Rõuge maratoni võitis Veiko Ardel Valgamaalt

3. Rõuge maratoni võitis ajaga 3:19.08,9 Valgamaa jooksja Veiko Ardel. Esikolmikusse jõudsid tänasel jooksul veel Erkki Etverk (aeg 3:26.45,9) ja Ants Isak (3:29.36,9). Kiireim Võrumaa jooksja Tõnu Hendrikson oli ajaga 3:43.55,9 üheksas ja parim naine Gätly Valge ajaga 4:03.41,8 üldjärjestuses 13. Poolmaratonil oli lätlase Nauris Rudulise võiduaeg 1:27.49,5. Maratoni lõpetas 29 ja poolmaratoni 21 jooksjat.