Marianne Haug pääses homsesse lühiraja finaali

Marianne Haug pääses Norras toimuval juunioride orienteerumise MMil tänasest lühiraja kvalifikatsioonist edasi homsesse finaali. 3,4 km pikkusel distantsil sai Haug oma grupis 12. koha.Kiireimaks olnud rootslannale Sara Hagströmile kaotas ta ligi kaheksa minutiga. Janek Piirisild ja Tanel Papp peavad homme leppima B-finaaliga. Piirisild oli täna oma grupis 28. ja Tanel Papp 32.

Võrumaa võistkond tuli spordiveteranide
mängudel oma grupis kolmandaks

Nädalavahetusel Viljandis toimunud Eesti seeniorspordi ja spordiveteranide liidu 48. spordimängudel saavutas Võrumaa spodiveteranide koondis II grupis Viljandi ja Rapla järel kolmanda koha. Enamik medaleid, kokku 20, võitsid võrulased kergejõustikus. Lisaks teeniti kolm auraha ka ujumises. Võrkpallis jäi Võrumaa naiskond N50+ klassis kuuendaks. Petangis jäi Võrumaa I tiimi laeks üheksas koht. Võrulastest medalivõitjad. Kergejõustik. M40. 100

Mari-Liis Mõttus võistles Lätis Sigulda Cupil

Mari-Liis Mõttus tegi üleeile head sõitu Lätis UCI 2. kategooria rattakrossil Sigulda Cup. „Ta oli omas vanuseklassis ainuke võistleja, aga tänu kohtunike lahkusele sai startida koos omavanuste poistega ja näitas seal väga head minekut – poiste arvestuses oleks saanud kolmanda koha,” ütles tüdruku isa ja treener Tarmo Mõttus. Tema sõnul võiks ringiaegu võrreldes spekuleerida, et

Kristjan Lepind ja Mirko Kaunis saavutasid
Kehala rahvarallil oma klassis esikoha

Kristjan Lepind ja Mirko Kaunis (Mitsubishi Colt) võitsid laupäeval toimunud Kehala rahvarallil J16-klassis esikoha. Võrulased võitsid oma klassis kõik kiiruskatsed ja edestasid lähimaid konkurente rohkem kui poolteise minutiga. Üldjärjestuses saadi 21. koht. Startis 62 võistlejat, kellest lõpetas 48. Katkestajate seas olid ka Rivo Vähi ja Romet Tsirna (Honda Civic), kel tuli neljandal kiiruskatsel võistlus 2WD-V

Noored suusahüppajad võistlesid Elvas

Elvas läinud laupäeval peetud Tõnu Haljandi mälestusvõistlustel võitis MN10 vanuseklassi suusahüpetes esikoha Eliise-Lisett Lepp. Teistest Võru spordikooli/Andsumäe SK võistlejatest sai Triinu Hausenberg (MN14) teise koha ning Sten-Jörgen Leis (MN12) ja Stella Troska (MN10) kolmanda koha. Kahevõistluses võitis Leis esikoha, Hausenberg ja Troska tulid teiseks ning Kerstin Miško (MN14) kolmandaks.