Rannavollenädala Võrus juhatas sisse lastelaager

Eeloleval nädalavahetusel Eesti GP-sarja mängudega tipneva rannavõrkpallinädala Võrus juhatas sisse esmaspäevast tänaseni toimunud lastelaager, kus osales 36 last. Treeninguid viisid läbi Marko Mett, Karolin Raudsepp, Aksel Saal, Oliver Lüütsepp, Hendrik Rikand ja Kaisa Soomets. Foto: Võru VK

Marianne Haug sai juunioride MMi tavarajal
Eesti koondise parimana 20. koha

Norras toimuval orienteerumise juunioride MMil jooksis Marianne Haug täna tavarajal välja 20. koha, mis on Eesti koondise parim saavutus sel tiitlivõistlusel. Treener Vallo Vaheri sõnul väga tehnilisel ja füüsiliselt raskel rajal oli Haug paremuselt kolmas mitte-põhjamaalane. Esikoha võitnud rootslannale Sara Hagströmile kaotas ta üheksa minuti 13 sekundiga. Haug, kes kurtis stardi eel ebamugavustunnet ja kel

Mari-Liis Tulev jäi U23 EMil edasipääsust kaugele

Mari-Liis Tulev piirdus täna Tallinnas alanud U23 vanuseklassi kergejõustiku EMil odaviske kvalifikatsioonis isiklikust rekordist üle viie meetri võrra kehvema tulemuse 43.24-ga, mis andis talle 24 võistleja konkurentsis vaid 22. koha. Kvalifikatsiooni parim oli Christin Hussong (Saksamaa) 62.59-ga. Viimasena viis põhivõistlusele tulemus 49.37.

Siim Plangi lubab võidelda poodiumikoha eest

Järgmisel nädalavahetusel toimub tänavune Rally Estonia, kus N-rühma Mitsubishi Lancer EVO X-ga võistlev Võru rallimees Siim Plangi loodab konkurentsi pakkuda ka R5 masinatega kihutavatele kaasmaaslastele. „Liepajas olime FIA ERC sarja etapil teised ja ERC 2-klassis esimesed. Siin on konkurents palju tihedam, kuid soovime siiski võidelda R5 klassi autodega ja loomulilkult parima koha eest ERC 2-klassis,

Võru JK loosiõnne üle kurta ei saa

Võru JK jalgpallimeeskonna vastaseks Eesti väikeste karikavõistluste veerandfinaalis loositi Lasnamäe FC Ajax. Mõlemad meeskonnad mängivad II liiga ida-põhjatsoonis, kus võrulased on esimese ringi järel kümnendal ja Ajax 13. kohal. Kevadringi omavahelises mängus jäi koduplatsil 2:1 peale Võru meeskond. Mäng peetakse 5. augustil Tallinnas.

Nursi krossil oli kõige kõvem mees Sten Saarnits

Eile Nursis toimunud Haanja rattaklubi krossisarja neljandal etapil oli kiireim sarja mullune võitja Sten Saarnits. Tehniliselt raskel ja nõudlikul rajal sõitis võitja teistel eest juba esimesel ringil, võites lõpuks teisena lõpetanud seenioride kiireimat Tarmo Mõttust ligi kahe minutiga. Kolmandana jõudis finišisse Robi Niit. Lühema sõidu võitis Mari-Liis Mõttus. Sten Saarnits Nursi rattakrossirajal. Foto: Võrumaa spordiliit

Roosu mängis kuperjanovlastega viiki

Tänavustel Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel sündis esimene viik, kui eile Osulas peetud A-alagrupi mäng SK Roosu ja Kuperjanovi pataljoni meeskonna vahel lõppes 2:2 (1:2). Roosu väravad lõi Veiko Maidla, kel turniiri parima väravakütina nüüd kirjas juba seitse tabamust, kuperjanovlaste mõlemad väravad kanti Tallinna FC Flora hingekirja kuuluva Brent Lepistu arvele.