Rõuge kolkis rekordskooriga Väimelat

Rõuge jalgpallimeeskond sai täna kirja Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste kõigi aegade suurima võidu – B-alagrupi mängus löödi Väimelas sealsele tiimile koguni 34 vastuseta kolli. „See mäng oli rohkem tsirkus kui jalgpall,” lausus Rõuge meeskonna üks kogenumaid mehi Tauno Kikas. Rõuge asus juba esimese poolaja järel 17:0 juhtima ja lisas teisel poolajal veel sama palju väravaid. Jala said

Võit Roosu üle viis Rantipoli poolfinaali

Tiitlikaitsja Rantipol alistas täna Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste A-alagrupi mängus Osulas SK Roosu 9:1 (2:1) ja tagas esimese meeskonnana endale koha poolfinaalis. Roosu alustas kodumängu vaid kümnekesi ning puudujate seas oli ka meeskonna suurim väravakütt Veiko Maidla. Rantipol hakkas kohe domineerima, kuid vasturünnakutele rõhunud väljakuperemestel õnnestus 1:0 juhtima minna. „Rain Lantson sai karistusalas otsajoone juures palli, möödus

Juunioride MM lõppes teatejooksudega

Norras Raulandis toimunud juunioride orienteerumise MM lõppes täna teatejooksudega, rajal käisid ka kõik kolm OK Võru juuniori. Neidude võistluses tegi eestlannade ankrunaine Marianne Haug viimases vahetuses hea jooksu ja tõstis Eesti neli kohta ettepoole, 12. kohale.Kulla võitnud rootsile kaotas Eesti 14.31-ga. Riikidest oli Eesti kümnes. Noormeeste võistlusel sai Eesti kolmik, kus teist vahetust jooksis Tanel

Tamula rannas peetakse nädalavahetusel Danpower Cupi vollelahinguid

Homme ja ülehomme toimub Võrus Tamula järve rannas Premium 7 Grand Prix rannavollesarja kolmas etapp – Danpower Cup. Lisaks on samal ajal Võrus võistlustules ka noored rannavõrkpallurid, nii et mänge peetakse koguni üheteistkümnel väljakul. Võru võrkpallitreeneri Marko Meti sõnul toimus sellise tasemega ehk siis Eesti GP sarja rannavõrkpalliturniir (toona Battery GP) Võrus viimati 2003. aastal. Danpower Cupi meeste

Raudne Rusikas tümitas Tartus Antslat

Eesti jalgpalli rahvaliiga A-tasandil kaotas Antsla eile Tartus sealsele meeskonnale Raudne Rusikas 2:8 (2:2). Teise poolaja alguses ühe mängija eemaldamise tõttu arvulisse vähemusse jäänud Antsla ühe värava lõi Ott Anton, teine oli tartlaste omavärav. Antsla meeskond kolmest seni peetud mängust võitnud ühe.

Kääpa nuhtles Vastseliinat 16:2

FC Kääpa võitis eile Eesti jalgpalli rahvaliiga B-tasandi alagrupimängus Vastseliina meeskonna 16:2 (9:0). Väimelas peetud mängus lõid Kääpa kasuks kaks väravat Andre Ojala, Ken Urbanik, Martin Lukka ja Ingmar Juur ning ühe värava Mairo Nupp, Sten Lang, Sander Saks, Reiko Matvere, Mihkel Liping, Risto Kahre, Reijo Mälton ja Ranet Kikkas. Kaotajate tabamuste est hoolitsesid Sthen