Võrumaa sportlased võitsid Eestimaa suvemängudel kokku 19 medalit

Võrumaa võistkond sai täna Saaremaal lõppenud 14. Eestimaa suvemängudel maakondade II grupis (alla 40 000 elaniku) kuuenda koha ehk võrreldes neli aastat tagasi Rakveres toimunud mängudega langeti kolme koha võrra allapoole. Kokku võitsid Võrumaa sportlased seekord üheksa kulda, kolm hõbedat ja seitse pronksi (neli aastat tagasi kaheksa kulda, neli hõbedat ja üheksa pronksi). Võistluse viimasel

Rantipol võitis alagrupi, Rauameister näitas muskleid, Tannem kolkis Väimelat

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel peeti täna kolm alagrupimängu, ühtegi uut poolfinalisti ei selgunud. Ainsana endale juba varem koha esinelikus kindlustanud tiitlikaitsja Rantipol alistas Võrus Kuperjanovi JP meeskonna 2:0 ning võitis A-alagrupis täiseduga esikoha. Rantipoli tänased väravad lõid Talvar Henning ja Kristo Rämson. Kuperjanovlased lõpetasid mängu kümnekesi, sest Sander Tuisk sai punase kaardi. Teine täna Võrus peetud A-alagrupi

Aigar Leokil läks täna MMil veidi paremini kui eile

Enduro MM-etapil Belgias lõpetas Aigar Leok (TM) tänase võistluse E3-klassis koha võrra kõrgemal kui eile, tulles seitsmendaks. Kokkuvõttes on ta endiselt neljandal kohal. Kui eile sõideti päikselise ilmaga, siis täna sadas juba vihma, mis muutis raja tunduvalt libedamaks. Nii nagu eilegi oli kiireim mees taas MM-sarja liider, prantslane Mathias Bellino (Husqvarna). Eilse teise ja kolmanda

Siim Plangi tuli Misso rallisprindis kolmandaks

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) saavutasid täna Misso vallas sõidetud Võrumaa rallisprindil kolmanda koha. Kõrgetasemelisel võistlusel, mida mitmed rallimehed kasutasid soojenduseks tuleval nädalavahetusel toimuvaks Rally Estoniaks, võitsid esikoha Egon Kaur ja Annika Arnek (Mistubishi Lancer Evo IX), kes võitsid neli kiiruskatset kuuest. Sander Pärn ja James Morgan (Ford Fiesta R5) kaotasid

Õdede duellist väljus võitjana Anett Hollas

Võrus Tamula rannas toimunud ja Premium 7 rannavõrkpallisarja etapiks olnud Danpower Cupil olid tänases naiste esikohamängus vastamisi kaks õde – Anett ja Heleene Hollas. Peale jäi koos Juudit Kure-Pohhomoviga mänginud Anett Hollas. Anett Hollase ja Kure-Pohhomovi võidunumbrid finaalis Heleene Hollase ja Liisa Soometsaga olid 2:0 (21:16, 21:14). Poolfinaalis võitsid Anett Hollas ja Kure-Pohhomov hiljem kolmanda

Tanel Leok sai Läti MM-etapil 19. koha

Tanel Leok (Kawasaki) sai täna Lätis Kegumsis motokrossi MM-etapil MXGP-klassis 19. koha. Kui eile toimusid Lätis sõidud kuiva ilmaga, siis täna varahommikul alanud vihmasadu muutis raja totaalseks mudamülkaks, kus eksisid nii tiitlipretendendid kui ka aeglasemad sõitjad. MXGP klassis üle pika aja MM-etapil võistelnud Leok pidi sõitma Eestist võetud tsikliga, kuna tema õige masin ei jõudnud

Albert Hurt ja Rasmus Rohumets jätsid
U18 vanuseklassi poiste turniiri esikoha Võrru

Võrulased Albert Hurt ja Rasmus Rohumets võitsid eile Võrus Eesti noorte rannavõrkpalli karikasarja etapil U18 vanuseklassi poiste võistluse. Esikohamängus alistasid nad pärnakad Karl Henri Kaisi ja Madis Parroli. Kaspar-Oskar Kramp ja Kaspar Süvaorg said kuuenda koha. U18 tüdrukute turniiri võitsid Ingrid Kiisk ja Laura Jõgi. Greete Hollas tuli koos Janely Simenson-Plaksoga neljandaks. Albert Hurt ja

Liis Kranich võitis Kuressaares Eestimaa suvemängudel kolm kuldmedalit

Võrulanna Liis Kranich tõusis Saaremaal toimuvate Eestimaa suvemängude kolmekordseks võitjaks – üleeilsele esikohale odaviskes lisandusid eile kuldmedalid kuulitõukes ja kettaheites. Kuulitõukes oli Kranchi võidutulemus 12.72 ja kettaheites 42.13. Tüdrukute kettaheites võitis 40.47-ga esikoha Tuule Müürsepp. Kuulitõukes tuli ta 12.57-ga kolmandaks. Poiste kettaheites saavutas tulemusega 13.93 kolmanda koha Raimond Vink. Poiste kettaheites oli Vink 39.58-ga neljas.