Armin Pilv tuli Eesti juunioride meistriks

Armin Pilv võitis täna Kütiorus toimunud Eesti meistrivõistlustel ratturite kiirlaskumises (downhill) juunioride konkurentsis kuldmedali. Pilve sõnul oli võistlus rakse ja konkurents tihe – võitma olid võimelised kõik võistlejad. „Ma ei alahinnanud kedagi, sest nägin, et ka teised poisid on päris kiired. Kui ma varem olin enne starti närviline, siis seekord üritasin olla võimalikult rahulik ja

Siim Plangi on Rally Estonial kuuendal kohal

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) on EM-sarja kuuluval Rally Estonial enne homset viimast võistluspäeva kuuendal kohal. Võidusõitu juhib Venemaa rallipaar Aleksei Lukjanuk – Aleksei Arnautov (Mitsubishi Lancer Evo X), kellele võrulased kaotavad 50,8 sekundiga. Päeva algus läks Plangil väga hästi, aga siis tekkis tal autoga väike tehniline probleem, mis õnnestus küll

Silja Sport Cupi firmade turniiri võitis Egotar

Rannajalgpalliturniiri Silja Sport Cup firmade võistluse võitis pärast aastast pausi taas Egotar, kellele see on üldse juba neljandaks esikohaks sel turniiril. 12 meeskonna osalusel peetud turniiri finaalis alistas Egotar Saunamaa 2:1. Kolmandaks tuli Baumax, kes sai pronksimängus 2:0 jagu Rantipolist. Viiendaks tuli Ilumäe talu ja kuuendaks Silja Sport. Mõlemad poolfinaalid lõppesid 1:1 ja finaali pääsejad

Heleene Hollas ja Liisa Soomets võitsid
Eesti U20 vanuseklassi rannavollekarika

Heleene Hollas ja tartlanna Liisa Soomets tulid U20 vanuseklassis Eesti neidude karikavõitjaks rannavõrkpallis. Hollas ja Soomets saavutasid eile Viljandis toimunud karikasarja viimasel etapil esikoha. Parimad olid nad ka karikasarja kolmel eelmisel osavõistlusel. Greete Hollas ja Janely Simenson-Plakso jagasid eilsel etapil 7.-8. kohta. Heleene Hollas (paremal) ja Liisa Soomets. Foto: Volle.ee