Rantipol saavutas Võru rannajalgpalliturniiril
juba viienda järjestikuse esikoha

15. korda toimunud rannajalgpalliturniiri Silja Sport Cup klubide võistlusel tegi ajalugu Rantipol, kellele võidetud esikoht on järjest juba viies. Tänase turniiri finaalis alistas Rantipol Rõuge 1:0. Poolfinaalis sai Rantipol Löögirühmast jagu 3:0 ja Rõuge FC Tannemist 2:1. 3.-4. koha mängus võitis Löögirühm Tannemi 2:2 lõppenud normaalaja järel penaltitega ja 5.-6. koha mängus Baumax Nahkur.comi 1:0.

Tanel Leok tuli Briti krossisarja etapil kuuendaks

Tanel Leok (Kawasaki) sai täna Briti motokrossimeistrivõistluste etapil Foxhillis kuuenda koha. Esimeses sõidus pidi Leok leppima 12. kohaga, võitis Shaun Simpson. Teises sõidu lõpetas Leok Simpsoni, Graeme Irwini ja Martin Barri järel neljandana. Kolmandas sõidus jõudis Leok finišisse viiendana, taas oli kiireim Simpson. Kolme sõidu kokkuvõttes tõusid Simpsoni järel poodiumile veel Barr ja Irwin. Leok

BikEst lõppes tavarajavõistlusega

Sõmerpalu vallas toimunud Eesti meistrivõistlustel rattaorienteerumises hoolitses selle eest, et võrulased tänasel tavarajal medalita ei jääks, Epp Voitka, kes võitis N40 klassis pronksmedali. Naiste eliitklassis sai Eleri Hirv Eesti meistrivõistluste arvestuses viienda ja Tuuli Erm kuuenda koha, rahvusvahelise võistluse BikEst üldjärjestuses olid nad vastavalt 15. ja 17. Esikoha võitis leedulanna Ramune Arlauskiene. Eesti meistritiitel läks

Hollased mängisid Tallinnas Škoda Mastersil

Täna Tallinnas lõpule jõudnud Škoda Mastersi rannavõrkpalliturniiril said Anett Hollas ja Kristel Kiens naiste konkurentsis kolmanda ning Heleene Hollas ja Liisa Soomets neljanda koha. Turniiri võitsid Ieva Dumbauskaite ja Monika Povilaityte Leedust ning teiseks tulid Essi Hasu ja Anniina Parkkinen Soomest. Naiste turniiril osaleski vaid neli paari, kõik kutsetega.

Siim Plangi saavutas Rally Estonial neljanda koha

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) saavutasid EMi etapiks olnud Rally Estonial absoluutarvestuses neljanda ja ERC2-klassis kolmanda koha. Ralli võitnud Venemaa paarile Aleksei Lukjanuk – Aleksei Arnautov (Mitsubishi Lancer Evo X) kaotasid võrulased 2.06,9-ga. Teiseks tulid EM-sarja liidriks tõusnud poolakad Kajetan Kajetanowicz – Jaroslaw Baran (Ford Fiesta 5; +12,7) ja kolmandaks Rainer

Eleri Hirv võitis Eesti meistrivõistluste hõbemedali

Võrumaal Sõmerpalu vallas selguvad sel nädalavahetusel Eesti meistrid rattaorienteerumises. Eile võisteldi lühirajal, kus Eleri Hirv (OK Võru) võitis hõbemedali. Lahtisel BikEst võistlusel oli naiste 12,2 km pikkusel lühirajal kiireim maailma edetabeli teine number Svetlana Poverina Venemaalt. Eesti parimana oli Ingrit Kala seitsmes ja Hirv kohe tema järel kaheksas. Poverinale kaotas Hirv 6.53-ga ja Kalale 1.30-ga.