Rantipolist sai viiekordne Võrumaa meister

Võrumaa jalgpallimeistriks tuli juba viiendat järjestikust aastat Rantipol, kes tänases esikohamängus alistas penaltitega Rõuge meeskonna. Rantipoli rekordiline viies meistritiitel rippus vahepeal juba juuksekarva otsas, sest kullavõitja selgitanud penaltiseerias eksisid korduvalt mõlemad pooled. Lõpuks jäi 7:6 peale ikkagi Rantipol. Rõugele oli see juba neljas kord Rantipolile finaalis kaotada, kusjuures ka penaltitega on korra varem alla jäädud.

Võrumaa meistrivõistluste pronks läks Tannemile

Pronksimängus võitis Vasteliina FC Tannem Kuperjanovi pataljoni meeskonna 2:0 (1:0). Tannemi mängija Jürgen Kujuse sõnul oli pronksimäng väga raske. „Esiteks sellepärast, et eelmine mäng Rantipoliga oli pikk ja väsitav, ja teiseks sellepärast, et paljud olid ennast selleks päevaks ära lubanud. Õnneks saime koosseisu kokku ja vähemuses mängima ei pidanud. Kindlasti oli Kupil veel raskem, aga

Viljar Kannimäe jäi napilt esikümnest välja

Viljar Kannimäe sai täna Estonian Cup sarja kuuluva Lähte rattamaratonil 11. koha. Võitjaks tulnud Peeter Pruusile kaotas Opel Thule Pro Teamis sõitev Võrumaa rattur 61 km pikkusel võidusõidul 5.45-ga, esikümnekoht jäi vaid 17 sekunndi kaugusele. Samuti Opel Thule Pro Teami värvides sõitev Robi Niit oli 24., U23 vanuseklassis neljas. 29 km pikkusel poolmaratonil sai Karl

Navi triatloni võitis Aimar Hussar

Täna toimunud Navi triatloni (300 m ujumist, 13 km rattasõitu ja 3 km jooksu) võitis ajaga 39.29 Aimar Hussar, kes edestas vaid 20 sekundiga Kaidar Hussarit ning ühe minuti ja ja 26 sekundiga Karel Hussarit. Kiireim naine oli Tea Pärnik.

Mari-Liis Mõttus oli juunioride EMil 19.

Mari-Liis Mõttus sai täna Itaalias mägirattakrossi EMil naisjuunioride konkurentsis 19. koha, võitjale kaotas ta 12 minuti ja 45 sekundiga. Euroopa meistriks tuli šveitslanna Sina Frei, kes jõudis finišisse ajaga 1:08.19. Kaksikvõidu kindlustas Šveitsile Nicole Koller (+1.08) ning pronksi teenis rootslanna Ida Jansson (+1.27). „Mari-Liisil oli täna enesetunne juba kõvasti parem, kui nädal tagasi Eesti meistrivõistlustel.