IV liiga Võrumaa klubide duellis jäi peale Helios

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga tänavuse esimese Võrumaa derbis võitis FC Helios Võru, kes täna Osulas peetud mängus sai SK Roosust jagu 4:2 (1:1). Helios läks mängu 23. minutil Brett Piiri väravast juhtima, seitse minutit hiljem Robert Kruuda viigistas. Teise poolaja alguses jõudsid sihile Karel Räppo ja Tauno Kikase löögid ning kui IV liigas oma esimese

Rolf Robert Peebo tõi Eestile Balti matšil alavõidu

Täna Lätis Valmieras alanud Balti B-vanuseklassi maavõistlusel kergejõustikus tõi Rolf Robert Peebo odaviskes 53.11-ga Eestile alavõidu. Teiseks koha saanud leedulast Martynas Gaižauskast edestas ta 20 sentimeetriga ja kolmandaks jäänud lätlast Raivis Šponsi 35 sentimeetriga. Karli Keir tuli kaugushüppes 6.13-ga teiseks, kusjuures esikoha võitnud lätlane Aivis Graudinš maandus vaid kahe sentimeetri võrra kaugemale. Kõrgushüppes jäi Keiri

Heliose B- ja C-klassi poisid kaotasid

Pärast ligi seitsmenädalast suvepausi jätkasid FC Helios Võru jalgpallimeeskonnad mänge Eesti noorte meistrivõistlustel. B1-klassi poisid kaotasid eile II liigas koduplatsil Läänemaa JK-le 0:2, C2-klassi poisid said täna esiliigas võõrsil 0:7 kaotuse täiseduga liidrikohal jätkavalt Tallinna Kalevilt.

FC Helios Võru korraldas laste jalgpallilaagri

Täna lõppes Võru spordikeskuse staadionil FC Helios Võru viiepäevane suvelaager, kus osales ligi 80 7–13aastast last. Ehkki mitmel korral kiusas laagrilisi vihm, õnnestus Võrumaa suurima jalgpalliklubi tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul kõik plaanitu siiski ära teha. Noori jalgpallureid juhendasid peale Vislapuu veel teised FC Helios Võru treenerid Tauno Kikas, Vjatšeslav Vassilenko, Ville Tüve ja Kert Joakit.