Mari-Liis Mõttus võistleb Andorras rattakrossi MMil

Sel nädalal Andorras toimuvatel maastikusõidu maailmameistrivõistlusetel osaleb neljaliikmelise Eesti koondise koosseisus ka Võru valla tüdruk Mari-Liis Mõttus. Mõttus osaleb kindlasti neljapäeval naisjuunioride olümpiakrossis. Kohapeal selgub, kas ta läheb starti ka väljalangemissõidus. Juulis Itaalias toimunud juunioride EMil sai Mõttus neidude olümpiakrossis 19. koha.

Raido Ränkel tuli rullsuusatamises Eesti meistriks

Raido Ränkel võitis täna Otepääl Eesti meistrivõistlustel rullsuusatamises meeste 30 km vabatehnikadistantsi. Pea kogu sõidu püsis koos kuueliikmeline juhtgrupp. Võru suusaklubi esindava 25aastase Ränkeli võiduaeg oli 1:02.48,6. Peeter Kümmel kaotas talle 1,5 ja Martti Himma 2,6 sekundiga. M18 vanuseklassi 15 km sõidus sai Karel Nagel 11. koha. Raido Ränkel. Foto: suusaliit

Timmo Mõts sõitis Leedus kestvuskrossi

Võrumaa motomees Timmo Mõts sai laupäeval Leedus Biržais Balti kestvuskrossi meistrivõistluste etapil absoluutarvestuses üheksanda ja E2-klassis viienda koha. Mõlemas arvestuses oli kiireim leedulane Arunas Gelažninkas.

Võrumaa suvekarikasarjale tõmmati joon alla

Võrumaa suvekarikasarja viimasel etapil eile Missos võitsid esikoha Alar Rosenberg (4WD), Rivo Vähi (2WD esivedu), Rainer Umbleja (2WD tagavedu), Maria Roop (naised), Kristofer Lupp (noored), Raimo Reek (rahvakross, esivedu) ja Lainar Lepaste (rahvakross, esivedu). Ees seisab veel üks etapp. Kolme etapi kokkuvõttes tulist neist Roop ja Lepaste ka sarja üldvõitjaks. Teistes võistlusklassides saavutasid üldvõidu Siim

Karel Kutsar teenis senise karjääri parima koha MM-etappidel

Sahkar Racing tiimi esindav Võrumaa motomees Karel Kutsar (KTM) kasvatas täna Hollandis Assenis MX2-klassi motokrossi MM-etapil oma punktiarvet kümne silma võrra. Kahe sõidu kokkuvõttes saavutas ta 16. koha, mis on tema parim tulemus MM-sarja etappidel. Esimeses sõidus tuli Kutsar avaringilt 14. mehena, langes siis paar kohta tahapoole, ent tõusis kus ringi enne lõppu 15. kohale.

Indrek Klampe sai poolpika triatloni MMil 104. koha

Võrulane Indrek Klampe sai täna Austrias poolpika triatloni MMil oma vanuseklassis (M40-44) 104. koha. 1,9 km ujumiseks, 90 km rattasõiduks ja poolmaratoni (21,1 km) jooksmiseks kulus Klampel aega kokku 4:54.35. Võitjaks tulnud šveitslasele Bruno Invernizzile kaotas ta 38 minutiga. Ujumise lõpetas Klampe 102. kohal. Oma trumpalal rattasõidus oli tema keskmine kiirus maailma parimate proffidega võrreldes

FC Helios Võru järelkasv võitis kolmest mängust ühe

Tänastes Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste mängudes võitsid FC Helios Võru D2-klassi poisid FC Otepää 2:1, D1-klassi meeskond (pildil, oranžide vestidega) kaotas FC Helios Tartu kollasele tiimile 0:1 ja E1-klassi poisid Põlva Lootosele 3:5. Foto: Priit Lööper

Vastseliina FC Tannem sai kirja hooaja 11. kaotuse

Võrumaa jalgpallimeeskondade küllaltki kurva nädalavahetuse Eesti meistrivõistlustel lõpetas Vastseliina FC Tannemi 1:4 (0:0) kaotus EMÜ SK-le III liigas. Ülenurme staadionil peetud kohtumise kõik väravad löödi teisel poolajal. EMÜ SK avas skoori 56. minutil ja lõi 20 minutiga veel kolm väravat. Tannemi ainus tabamus sündis 83. minutil Sander Pildi poolt reaiseeritud 11 meetri karistuslöögist. Järgmise liigamängu