Võrulased ei jäänud Balti maavõistlusel ka täna alavõiduta

Valmieras peetud kergejõustiku Balti maavõistluse teisel päeval võitis Karli Keir B-vanuseklassis uue isikliku rekordiga 42,12 poiste 300 meetri tõkkejooksu. Sama vanuseklassi kettaheites saavutas eile odaviske võitnud Rolf Robert Peebo teise koha. Tema tänase pikima kettakaare pikkuseks mõõdeti 51.32, leedulase Tomas Sabašinskase võidtulemus oli 59.50. Täiskasvanute maavõistlusel saavutas oma hooaja tippmargi 24,79 jooksnud Õilme Võro naiste

Võru JK pani Tallinn C.F.-i teise poolajaga paika

Senise hooaja parima mängu teinud Võru JK jalgpallurid alistasid täna Eesti meistrivõistlustel II liiga ida-põhjatsooni esikolmikumeeskonna Tallinn C.F.-i 3:1 (0:1). Pealinlastele oli see alles kolmas kaotus sel hooajal. Võru meeskonna kapten Reijo Künnapuu möönis pärast lõpuvilet, et täna tehti tõesti selle aasta seni parim mäng. „Väga korralik mäng, kõik tuli hästi välja,” sõnas ta. „Maakonna

Vastseliina Tannem kaotas Tartu Santose duublile

Vastseliina FC Tannem kaotas täna Eesti meistrivõistluste III Iiigas Tartu FC Santose duubelmeeskonnale 2:6 (0:4) ja jätkab lõunatsoonis eelviimasel kohal. Esimese poolajaga neljaväravalisse kaotusseisu jäänud Tannem avas 53. minutil tänu Erki Alliksoo tabamusele küll ka oma väravaarve, aga pööret see mängu ei toonud. Teisena kanti Tannemi arvele kohtumise lõpus Santose omavärav. Järgmises voorus on Tannemi

Andre Kurg on Eesti rallikrossisarjas teisel kohal

Põltsamaal Piiroja rajal peetud Eesti rallikrossimeistrivõistluste etapil teenis Andre Kurg täna Super1600-klassis Arvo Kase järel päeva teise punktisumma. Super1600- ja Junior 1600-klassi ühise finaalsõidu lõpetas Kurg Kase, Tõnu Peegi ja Georg Orri järel neljandana. Nelja etapi kokkuvõttes on juhtkohal oleval Kasel täpselt 100 punkti, Kurg kaotab talle 26 ning täna eelsõidus sõiduvea teinud ja üle

Võrulased võistlesid veteranide MMil

Rootsis Göteborgis täna lõpule jõudnud veteranide orienteerumise MMil osalenud kolmest OK Võru sportlasest oli parim Erika Joonas, kes sai N45-vanuseklassi tavarajal 15. ja sprindis 22. koha. Georg Sooberg (M70) sai sprindis 29. ja tavarajal 48. koha ning Heli Viks (N55) vastavalt 136. ja 149. koha.

Navi Vutiselts tegi FC Tartuga viigi

Navi Vutiselts viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil FC Tartuga 2:2. „Kindlasti olid vastased favoriidid, aga alles hommikul „kokku korjatud” võistkonnaga andsime hea lahingu ja tõime võistkonnale punktilisa,” ütles Navi meeskonna eestvedaja Jaanus Trolla. Tema sõnul oli esimesel poolajal mäng võrdne, tartlased lükkasid küll rohkem söötu, aga sellest polnud suurt tolku. Skoori avas 20.

Vastseliina linnuse jooksu võitis Raido Ränkel

Võrumaa pikamaajooksusarja kuuluva 2. Vastseliina linnuse jooksu võitis Raido Ränkel. Ligi 13 km pikkuse raja läbimiseks kulus tal aega 43.49,1, mis rajarekordile jääb alla ligi minutiga. „Vastseliina jooksule läksin enda jooksuvormi testima. Enne jooksu võtsin plaaniks, et vahefiniši võidu pean ära võtma. Läksingi seda püüdma ja sealt tekkis jälitajatega vahe, mis kasvas paari kilomeetriga ligi