Jonatan Karjus sai Tallinna orienteerumisnädala sprindis 9. koha

Tallinna orienteerumisnädal algas täna sprindiga Tallinna loomaaias, kus Jonatan Karjus (OK Võru) sai meeste põhiklassis üheksanda koha. Võitjaks tulnud 2013. aasta juunioride maailmameistrile Florian Schneiderile (Šveits) kaotas ta ühe minuti ja viie sekundiga. Naiste sprindi võitis Tatjana Bevza (Venemaa). Võrulanna Maiki Jäädmaa (+5.41) sai 17. koha. Tallinna orienteerumisnädal on kuuepäevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat

Mari-Liis ja Tarmo Mõttus olid TRC etapil võidukad

Laupäeval Põltsamaal toimunud Team Rattapood Cupi (TRC) mägirattasarja etapil võitsid Haanja rattaklubi ratturitest oma vanuseklassis esikoha Mari-Liis ja Tarmo Mõttus. „Mari-Liis sai kohe stardist kenasti minema ja kihutas konkurentidega vahe sisse. Hoidis pidevalt edu suurema kui pool minutit. Korra tuli Iiris Õunmaa lähemale, aga siis lisas Mari-Liis jälle kiirust ja lõpetas turvalise eduga,” kommenteeris Tarmo

Anett Hollas ja Kristel Kiens said Türgis teise koha

Anett Hollas saavutas koos Kristel Kiensiga läinud nädalal Türgis toimunud rannavõrkpalliturniiril teise koha. Finaalis kaotati Serbia paarile Marija Milosevic – Milena Matic 0:2 (10:21, 19:21). Kiensi sõnul paranes koostöö Hollasega iga mänguga. „Turniirilt võtame kaasa heade asjadena tiimitöö paranemise ja oma kindlamate rollide leidmise ning samuti teadmise, et oleme võimelised head mängu näitama ning korralikult

Leoki Kala tuli Eesti meistrivõistlustel viiendaks

Võrumaa meeskond Leoki Kala, kelle eest eri etappidel mängisid Rasmus Kolling, Fredi Parker, Tanel Treial, Andre Treial, Karl Reismann, Andreas Org ja Taavi Leok, saavutas Eesti tänavakorvpallimeistrivõistlustel harrastajate klassis viienda koha. Nädalavahetusel Tallinnas toimunud viimasel meistrivõistluste etapil jõudis Leoki Kala (Kolling, Parker ja Treialid) veerandfinaali, kus kaotas hiljem turniiri võitjaks tulnud Tallinna meeskonnale Oinad 7:13.

Heleene Hollasele ja Liisa Soometsale hõbemedal

Heleene Hollas ja tartlanna Liisa Soomets (pildil) võitsid eile Päärnus lõpule jõudnud Eesti noorte rannavõrkpalli meistrivõistlustel U20 vanuseklassis hõbemedali. Esikoha saatuse otsustanud mängus jäid hiljuti selle vanuseklassi Eesti karikavõitjaks tulnud Hollas ja Soomets alla Kristiine Miilenile ja Ingris Suvele. Annabel Huik – Annaliisa Mals jagasid 5.–6. kohta, Greete Hollas – Janely Simenson-Plakso 9.–12. kohta. U16

Timmo Mõts oli Lätis oma masinaklassis kolmas

Timmo Mõts võistles laupäeval Lätis Ikškiles kestvuskrossi Balti ja Läti meistrivõistluste etapil, kus sai soolotsiklite absoluutarvestuses üheksanda ning E2-klassis kolmanda koha. Üldesikoha võitis Edgars Silinš, E2-klassis oli parim Janis Vinters (mõlemad Läti). Balti meistrivõistlustel on kümnest etapist sõidetud pooled ning Mõts absoluutarvestuses seitsmes ning E2-klassis lätlase Ugis Klimonsi järel teisel kohal.