Lauri Sild lõpetas MMi lühirajavõistluse 13. kohaga

Lauri Sild (pildil) sai täna Šotimaal orienteerumise MMil lühirajal 13. ja Timo Sild 27. koha. Oma viienda MM-kulla võitis kogenud šveitslane Daniel Hubmann. „Tehniliselt tegin peaaegu puhta soorituse, aga jooksukiirus ei oleks täna kümnendast kohast enamat lubanud,” ütles Lauri Sild. Kaotust võitjale kogunes tal täna 2.02, mis on 25 sekundit vähem kui mullu MMil saavutatud

Kuperjanovlased võitsid oma alagrupi

Kuperjanovi pataljoni jalgpallimeeskond alustas Tallinnas toimuvaid kaitseväe meistrivõistlusi kahe võiduga ja pääses oma alagrupi võitjana veerandfinaali. Kuperjanovlaste mängiva treeneri, kaitseväe meistrivõistlustel juba 22. korda osaleva Valeri Kuragini sõnul võideti esimeses mängus luurekompanii võistkonda 3:1 ja alagrupi võitja otsustanud kohtumises logistikapataljoni 1:0. Homses veerandfinaalis on kuperjanovlaste vastaseks tagalapataljon. Kokku osaleb turniiril 11 võistkonda.