Võrumaa meistrid on Jarek Jänes ja Gris Kallas

Võrumaa meistriks rannavõrkpallis tulid Jarek Jänes ja Gris Kallas, kes võitsid meistrivõistluste neljast etapist kolm. Eile Võrus Tamula rannas toimunud viimasel osavõistlusel alistasid Jänes ja Kallas kõik neli vastast. Ainsana said neilt ühe geimi kätte nii eilsel etapil kui ka meistrivõistluste kokkuvõttes teiseks tulnud Sten Maask ja Janno Järvpõld. Kolmandaks tulid viimsale etapil Marko Mett

Ajax tõmbas Võru JK lootustele vee peale

Eesti väikeste karikavõistluste poolfinaal jäi Võru jalgpalluritele tänavu unistuseks, sest Võru JK kaotas täna veerandfinaalis võõrsil Lasnamäe FC Ajaxile 2:6 (1:2). Võru meeskonna mõlemad väravad lõi Kait Hinn, Ajaxil säras nelja tabamusega Andrei Kobjakov. Eesti meistrivõistlustel samuti II liiga ida-põhjatsoonis mängiv, aga võrulastest tabelis kuus kohta tagapool olev Ajax alustas hästi ning võrulased jäid juba

Navi Vutiselts jõudis karikasarjas 1/16-finaali

Navi Vutiselts murdis Eesti jalgpallikarikavõistlustel 32 parema hulka, kui võitis täna võõrsil FC Järva-Jaani 2:1 (1:1). Esimene poolaeg kulus Navi meestel suuresti väikse väljakuga harjumiseks. „Vastased sai omad võimalused audivisetest, sest audiviske võis lõdvalt küljejoonelt tagumisse väravaposti teha, mis oli meile väga harjumatu. Väikesel väljakul jäi ruumi väheks, samuti ei tohtinud palliga liiga kauaks munema

Tallinna O-nädalal oli täna kavas City Race

Tallinna orienteerumisnädala tänase City Race võistluse võitis meestest Tristan Bloemen Belgiast ja naistest Maija Sianoja Soomest. OK Võru parimd olid Kaur Kase 26. ja Maiki Jäädmaa 11. kohaga. Ülehomme on Nelijärvel kavas orienteerumisnädala lühirajavõistlus.

Eesti teatemeeskond MMil esmakordselt esikuuikus

Eesti teatemeeskond, kus teist ja kolmandat vahetust jooksid Lauri ja Timo Sild, saavutas täna Šotimaal orienteerumise MMil kuuenda koha. Võistkonna avahetuses oli Sander Vaher. Nii kõrgele pole Eesti teatemeeskond MMil kunagi varem küündinud. Eesti meeste senine parim tulemus oli kaks aastat tagasi Soomes saadud seitsmes koht. Tänane võistlus oli väga tasavägine ja põnev, kuid praktiliselt

Kuperjanovi pataljoni meeskond jõudis finaali

Kuperjanovi pataljoni meeskond jõudis kaitseväe jalgpallimeistrivõistlustel homsesse finaali. Tänases veerandfinaalis tagalapataljoniga jäid kuperjanovlased viieminutise mängu järel küll 0:1 kaotusseisu, kuid poolaja lõpuks õnnestus Johannes Kukebali väravast viigistada ning teisel poolajal lõi Brent Lepistu võiduvärava. Poolfinaalis mindi vastamisi seni samuti kaotuseta püsinud staabi-ja sidepataljoniga. „Mäng ise oli täiesti meie kontrolli all ja Kukebali esimese poolaja väravast

Raimond Vink teine ja Tuule Müürsepp kolmas

Valgas peetud A-vanuseklassi Balti maavõistlusel kergejõustikus saavutas Raimond Vink täna kolmikhüppes 13.58-ga teise koha. Leedulase Andrius Karevase võiduhüppe pikkuseks mõõdeti 13.76. Tüdrukute kettaheites oli Tuule Müürsepp 39.77-ga kolmas. Võitjaks tulnud leedulanna Agne Jonkute heitis täpselt 43 meeetrit. Maavõistluse võitis Leedu, Eesti tuli teiseks.

Algas tänavune Võrumaa suvekossusari

Võrumaa suvekossusarja esimesel etapil võitsid esikoha Stiven Vatin, Mihkel Ader ja Elari Laine. Teise koha punktid said eile Võrus Tamula hotelli esistel väljakutel peetud võistlusel kirja Fredi Parker, Tanel Treial ja Ervin Ranna, kolmandaks tulid Kaspar Süvaorg, Andre Treial, Annes Org ja Kalvi Kaldmäe. Võistles kuus meeskonda. Sarjas on kavas viis etappi, neist järgmine nädala