Kuperjanovlased tulid kaitseväe meistriks

Kuperjanovi pataljoni jalgpallimeeskond alistas täna Tallinnas kaitseväe meistrivõistluste finaalis Viru pataljoni 2:0. Kolmanda koha sai staabi- ja sidepataljon. „Finaalis jätkasime sealt, kus eelmine päev lõpetasime. Panime oma parema tehnika ja kokkumängu maksvusele ning võitsime,” ütles meeskonna mängiv treener Valeri Kuragin. Esimesel poolajal lõi värava Norman Vihul, teisel poolajal pani turniirile ilusa punkti Johannes Kukebali pommlöök.

Mari-Liis Mõttus sai EMil temposõidus 17. koha

Mari-Liis Mõttus sai täna Tartus alanud jalgratturite maanteesõidu EMil naisjuunioride temposõidus 47 ratturi seas 17. koha. 14,4 km pikkuse eraldistardist sõidu võitis ajaga 19.19 Agnieszka Skalniak Poolast. Eesti ratturitest parima koha saanud Mõttus kaotas võitjale 1.26-ga. Veel kolm kilomeetrit enne lõppu oli ta koguni üheksandal kohal, kuid ei suutnud head tempot lõpuni hoida. „Rampväsinud olen.

Liis Kranich oli heitjate seeriavõistlusel heas hoos

Eile Võrus peetud Võrumaa heitjate seeriavõistluse etapil tegi Liis Kranich kuulitõukes 13.23-ga oma hooaja tippmargi ning heitis ketast 42.13, millega kordas oma tänavust parimat tulemust. Naiste odaviskes oli Mari-Liis Tulevi võidutulemus 45.39. Eeloleval nädalavahetusel võistlevad mõlemad Tallinnas Eesti meistrivõistlustel.