Jonatan Karjus tuli lühirajal neljandaks

Tänasel Tallinna orienteerumisnädala lühiraja võistlusel Nelijärvel saavutas Jonatan Karjus (OK Võru) meeste konkurentsis neljanda koha. Võitjaks tulnud Venemaa orienteerujale Nikita Stepanovile kaotas Karjus 5,6 km pikkusel võistlusel kahe minuti ja 12 sekundiga. Peale võitja edestasid teda veel vaid šveitslane Jonas Egger (+0.13) ja Olle Kärner (+1.26). Naiste 4,4 km pikkuse võistluse võitis soomlanna Maija Sianoja.

Sillad jäid MMi tavarajal kolmanda kümne algusse

Orienteerumise MM Šotimaal Invernessi lähedal lõppes tavarajavõistlusega, kus Timo Sild sai 22. ja Lauri Sild 23. koha. Tehniliselt tegid vennad hea soorituse, mõned minutid läksid Timo Sillal kaduma vale teevalikuga raja pikimal etapil. „Valisin pikimal etapil üle mägede jooksmise asemel ringijooksu, kuid see variant oli siiski mägisematest alternatiividest liiga palju pikem,” ütles ta. Kuldmedali võitis

Ivar Ivanov liigub jooksusarja võidu poole

Võrumaa staadionijooksusarja hooaja eelviimasel etapil võitis 1000 meetri jooksu Ivar Ivanov ja 200 meetri jooksu Martin Paakspuu. Sarja liidri Ivanovi võiduaeg eile Võru staadionil toimunud võistlusel oli 2.39,4. Eno Lukk kaotas talle 6,2 ja Margus Koor 6,6 sekundiga. Paakspuu läbis 200 meetrit 22,83-ga. Tulemused Pildid