Õilme Võro võitis 100 m jooksus rekordiga hõbeda,
Andres Raja teenis tõkkesprindis kulla

Õilme Võro võitis täna Tallinnas Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel naiste 100 meetri jooksus hõbemedali ning jooksis 11,94-ga uue Võrumaa rekordi. Võro oli ka varem kahel korral alla 12 sekundi jooksnud, aga mõlemal puhul lubatust tugevama taganttuulega. Täna alistas ta enda jaoks maagilise piiri määrustepäraselt juba eeljooksus, kus sai aja 11,97. Finaalis oli ta veel kolme sajandiku võrra

FC Helios Võru punkte kaotsi ei lasknud

Kuigi mitmed FC Helios Võru nooremad mängijad nautisid täna palli tagaajamise asemel hoopis Pärnus Weekendil tümakat, suutis hõredaks jäänud meeskond Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga mängus kõigi tehtud vigade kiuste koduplatsil Tabivere RSKst siiski 5:2 (2:2) jagu saada. Vastaste read olid veelgi hõredamad – alates esimese poolaja lõpust mängisid kümnekesi alustanud ja kaks meest vigastuste tõttu

Anett Hollas võitis koos Kristel Kiensiga hõbeda

Anett Hollas võitis täna koos Kristel Kiensiga Eesti naiste rannavõrkpalli meistrivõistlustel Tõrvas hõbemedali. Esikohamängus kaotasid Kiens ja Hollas Kristi Nõlvakule ja Mari-Liis Graumannile 19:21 ja 13:21. Nõlvak ja Graumann kohtasid turniiril kõige kõvemat vastupanu veerandfinaalis, kus nad alistasid Heleene Hollase ja Liisa Soometsa pärast tasavägise avageimi 23:25 kaotust kahes järgmises geimis 21:12 ja 15:12. Veerandfinaaliga

Robi Niit tegi Põleva Kivi rattamaratonil kõva sõidu

Robi Niit saavutas täna Ida-Virumaal toimunud Põleva Kivi rattamaratonil 12. koha, U23-vanuseklassis tuli ta kolmandaks. Estonian Cup rattamaratonide sarja kuulunud 66 km pikkuse võidusõidu võitis Caspar Austa. Veerandsaja parema hulgas lõpetasid Võrumaa ratturitest veel Tarmo Mõttus (16.; M40 9.) Alar Reiska (20.; M50 2.) ja Aimar Hussar (23.). „Tegime Alariga selle hooaja parimad sõidud. Mina

Võru JK kaotas Charmale ka koduväljakul

Võru JK jalgpallimeeskond ei suutnud Tabasalu JK Charmale kevadringis saadud kaotuse eest kätte maksta ja kaotas tänase II liiga mängu kodus 1:2 (0:2). Mängutempole vajutas oma pitseri palavus – sooja oli ligi 34 kraadi. Väljakuperemehed jäid kohtumise 12. minutil õnnetult kaotusseisu, kui vastased Janek Siska eksima sundsid ja viimane palli Ville Tüvele püüdmatult oma väravasse

Laura Joonas sai 100 KP jooksus kuuenda koha

Tallinna orienteerumisnädala lõpetanud saja kontrollpunkti võistlusel Nelijärvel sai Laura Joonas naiste konkurentsis kuuenda ja Kerstin Uiboupin kaheksanda koha. Võitis soomlanna Tuulia Viberg. Meestest läks esikoht šveitslasele Florian Schneiderile. Kaur Kase oli 13. ja Tarmo Siimsaare 14.

Rõuge triatloni võitis Mart Suurkivi

Tänase Rõuge triatloni põhidistantsil (750 m ujumist, 20 km rattasõitu ja 5 km jooksu) võitis ajaga 1:00.24 esikoha Mart Suurkivi. Teiseks tuli Eesti karikavõistluste etapiks olnud ja Meie Liigume triatlonisarja kuulunud jõuproovil Andres Nöps (+3.40) ja kolmandaks Peeter Eerik Rummo (4.06). Parima Võrumaa triatleedina sai Tõnu Hendrikson (+6.53) kaheksanda koha. Veteranide V40 vanuseklassis oli ta

Mari-Liis Mõttusele EMi grupisõidus 56. koht

Mari-Liis Mõttus pidi täna Tartus jalgratturite maanteesõidu EMil naisjuunioride 74,4 km pikkuses grupisõidus leppima 56. kohaga. Euroopa meistriks tuli itaallanna Nadia Quagliotto. Sõidu teisel 14,4 km pikkusel ringil toimus grupis kukkumine. Mari-Liis Mõttuse isa ja treeneri Tarmo Mõttuse sõnul põhjustas selle üks vastu posti põrutanud Venemaa rattur. „Paar sõitjat kukkusid, üks lendas tõenäoliselt pedaaliga Mari