Õilme Võrol jätkus rekordhoogu ka 200 meetriks

Õilme Võrol jagus rekordhoogu ka Tallinnas toimunud Eesti kergejõustiku-meistrivõistluste teiseks päevaks – Võrumaa naiste rekord 200 meetri jooksus on tänasest 24,57. Eelmisest aastast enda nimel olnud rekordit parandas Võro 0,14 sekundiga. Nii nagu eile 100 meetri jooksus, võitis Võro tänagi hõbemedali. Omaette klassist oli 200 meetri jooksus Maris Mägi, kelle võiduaeg oli 23,60. Pronksi sai

SK Roosu alistas võõrsil Jõgeva Wolvesi

SK Roosul täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas lõunatsooni punase laterna FC Jõgeva Wolvesiga probleeme ei tekkinud ning Jõgeval võeti 5:0 (4:0) võit. „Kuigi teadsime, et Jõgeva on kõik mängud kaotanud, lugesime mängu alguses meestele sõnad peale, et mitte mingil juhul ei lähe mütsiga lööma. Kohe alguses saime mängu kiirelt käima ja penaltist viis Robert Kruuda

Navi Vutiselts naasis Otepäält punktideta

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis kaotas Navi Vutiselts täna Tehvandi staadionil FC Otepääle 1:3 (1:2). „Kaitse ei toiminud kõige paremini ja ees jäeti viis väga head võimalust löömata, neli neist üks-ühele võimalused. Kindlasti olid vastased paremad, aga meie oleksime pidanud saama mõnedki neist [võimalustest] löödud, mis me kätte võitlesime. Polnud meie päev,” kommenteeris Navi Vutiseltsi

Tannem purustas palliplatsil Fauna

Vastseliina FC Tannem saavutas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas suure võidu, alistades Väimelas Tartu Ülikool Fauna 9:1. Klubi kõigi aegade suurimast võidust Võrumaa meeskonnal palju puudu ei jäänud – 2013. aastal, toona veel FC Aspeni nime kandes, alistati Pühajärve JK Revali IV liigas 9:0. Tannem lõi juba esimese poolajal viis vastuseta väravat ja lisas teisel poolajal

Eesti võrkpallurid võitsid kõik alagrupimängud

Võrkpalli meeste Euroopa liigas võitis Eesti Iisraeli üleeile 3:0 ja eile 3:1 ning tuli täiseduga alagrupi võitjaks. Robert Täht tõi mõlemas mängus Eesti meeskonnale 15 punkti (kasutegur vastavalt +13 ja +8), Henri Treial mängis teises kohtumises, kus sai kirja 7 (+6) silma. Liiga finaalturniir peetakse järgmisel nädalal Poolas.