Andrus Värniku tiitlivõidust möödub 10 aastat

Kümme aastat tagasi, 10. augustil 2005 tuli Andrus Värnik Helsingis esimese eestlasena kergejõustiku maailmameistriks. Odaviske kulla tõi Antslast pärit ja toona 28aastasele atleedile neljandal katsel visatud 87.17. Võistlus peeti vihmasajus ja keerutava tuulega. Värniku esimese oda­kaare pikkuseks mõõdeti 79.06, millega ta avavooru järel oli teisel kohal. Juhtima asus esimesena üle 80 meetri (80.77) vi­sanud Sergei

Tauno Tamm tuli Eesti karikavõistlustel teiseks

Tauno Tamm saavutas laupäeval Laekvere tiirus toimunud Eesti karikavõistlustel inglise sportingus teise koha. Ta tabas 134 märki ehk seitse vähem kui karikavõitjaks tulnud Veikko Tihvan. 131 märki tabanud Tauri Tamm jagas 4.-5. kohta. Rivo Poltimäe sai 11. ja Kaupo Kindsigo 25. koha. Võistkondlikult saavutasid Tammed ja Poltimäe Ida-Viru meeskonna järel teise koha. Esikolmik autasustamisel, vasakul

Cesise rattamaratonilt kaks poodiumikohta

Haanja rattaklubi ratturid tõusid eile Cesises toimunud Läti Vivus.lv rattamaratonisarja etapil kahel korral autasustamispoodiumile – teise koha saavutasid nii Mari-Liis Mõttus U23 neidude kui ka Alar Reiska M50 meeste konkurentsis. Absoluutarvestuses oli võrulastest 37. kohaga parim Tarmo Mõttus. M40 klassis andis see talle viienda koha.

Siim Plangi võitis Leedus 300 Järve ralli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer EVO X) võitsid reedel ja laupäeval Leedus sõidetud 300 Järve ralli, mis oli nii Leedu, Läti, Valgevene kui ka Põhja-Euroopa regiooni rallisarja etapp. Esimese päeva lõpetasid Võrumaa rallimehed 19sekundise eduga lätlaste Jānis Vorobjovsi ja Andris Mālnieksi (Mitsubishi Lancer EVO X) ees. Teisel päeval suutsid Plangi ja Sarapuu edu

FC Helios Võru jalgpallipoisid saavutasid Lootosspringil neli esikolmikukohta

FC Helios Võru jalgpallipoisid mängisid möödunud nädalal kuue võistkonnaga Põlvamaal toimunud noorteturniiril Lootosspring, kus saavutasid kaks teist ja kaks kolmandat kohta. Teiseks tulid Võru 2007. aastal sündinud poisid ja 2008. aastal sündinud poisid. Esimesed jäid finaalis alla DFK Parusile (Venemaa), teised Martin Reimi jalgpallikoolile. 2006. aastal sündinud poisid saavutasid Tartu JK Tammeka ja FC Helios