FC Kääpa ja Väimela tegid väravaterohke viigi

FC Kääpa ja Väimela jalgpallimeeskondade täna Puigal peetud Eesti rahvaliiga B-tasandi alagrupimäng lõppes 5:5 (4:4) viigiga, millest Kääpale piisas alagrupi võitmiseks. Väimela meeskonna kasuks lõi Kris Saia kaks väravat ning Sten Org, Maikel Ivanov ja Madis Perli ühe värava. Kui FC Kääpal seisab tuleval nädalal ees veel viimane alagrupimäng Laheda SK-ga, siis Väimela jaoks on

SK Roosu kaotas Tartu Bronx Woodile

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis alustati täna teise ringi mängudega ning SK Roosu kaotas Ülenurmel Tartu FC Bronx Woodile 0:4 (0:1). Kui mängu esimene poolaeg oli enam-vähem võrdne ja tartlaste avaväravale ei tulnud kaua lisa ka teisel poolajal, siis mängu lõpus pani Bronx Wood oma paremuse maksma – viimase veerandtunniga löödi kolm väravat. Järgmise mängu

Eesti koperdas Makedoonia otsa ja kaotas siis ka Poolale

Eesti meeste võrkpallikoondis, kuhu kuulusid ka Robert Täht ja Henri Treial, pidi Euroopa liigas leppima neljanda kohaga. Eile õhtul kaotas Eesti Poolas Walbrzychis Euroopa liiga finaalturniiri poolfinaalis Makedooniale 0:3 (-23, -22, -22). Nii Täht kui ka Treial said kirja 3 punkti (vastavalt -1 ja +2). Tänases 3.-4. koha mängus jäi Eesti 0:3 (-22, -23, -20)