Riho Ruusamäe kübaratrikk tõi Võru JK meeskonnale võidu

Võru JK saavutas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas hooaja seitsmenda võidu, kui alistas täna koduplatsil Tallinna FC Levadia III meeskonna 3:1 (1:0). Ehkki Võru JK alustas kahe duubelmeeskonna FC Helios Võru mehega (Andre Ojala ja Rene Zahkna, hiljem sekkusid duubli mängijaist ka Talvar Henning ja Brett Piir), saadi mäng kohe käima ja sööt liikuma. „Proovisime läbisöötudega

Tanel Leok ja Karel Kutsar saavutasid etapivõidu

Tartumaal Lange rajal toimunud Eesti motokrossimeistrivõistluste etapil võidutses MX1-klassis Tanel Leok ja MX2-klassis Karel Kutsar. Leok lõpetas mõlemad MX1-klassi sõidud Gert Krestinovi ees esimesena. Krestinov on 134 punktiga meistrivõistluste liider, järgnevad Priit Rätsep 111, Andero Lusbo 97 ja ühe etapi vahele jätnud Leok 88 punktiga. Kutsar võitis MX2-klassis samuti mõlemad sõidud ning tõusis meistrivõistluste kokkuvõttes

Karli Keirile Eesti B-klassi kümnevõistlushõbe

Karli Keir saavutas Rakveres toimuvatel Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel B-klassi poiste kümnevõistluses teise koha. Täna lõpule jõudnud võistluses kogus Keir 5224 punkti ja edestas hõbemedaliheitluses vaid kaheksa punktiga Reimo Seppa (Audentes). Kulla võitis 5727 punktiga Egert Sekk (Audentes). Keiri üksikalade tulemused: 100 m 12,22, kaugus 6.05, kuul 12.61, kõrgus 1.74, 400 m 59,21, 110 m

Andre Kurg kihutab hõbemedali suunas

Eesti rallikrossi meistrivõistluste etapil Vasalemmas saavutas Andre Kurg (pildil) täna Super 1600-klasss Arvo Kase järel teise koha ja on samal positsioonil ka enne sarja viimast etappi, mis toimub 12. septembril Kulbilohus. Kasel on kirjas 130, Kurel 99 ja Tõnu Peegil kolmandana 72 punkti. Foto: Piret Jaani

Lauri Sild võitis sprindis Eesti meistrivõistluste hõbemedali

Lauri Sild võitis täna Pärnus Eesti meistrivõistlustel orienteerumissprindis hõbemedali. Pärnu Vallikääru ümbruses toimunud võistlusel võitis meeste eliitklassi võistluse Sander Vaher (EKJ SK). 1,3 km vaheajapunktis võistlust 12 sekundiga juhtima läinud Sild kaotas talle 3,17 km pikkusel distantsil lõpuks 7,6 sekundiga ning edestas omakorda 9,7 sekundiga hiljuti MMil sprindis 27. koha saanud Kenny Kivikat (OK Ilves).

Tannem teenis III liigas hooaja kolmanda võidu

III liigasse püsimajäämise eest võitlust jätkaval Vastseliina FC Tannemil õnnestus habrast tabeliseisu parandada, kui täna Ülenurmel peetud mängus alistati FC Tartu 2:1 (1:0). Kuuma ilma tõttu raskeks kujunenud mäng algas tasavägiselt. „Tartu proovis oma võimalusi tagant ehitada. Söödumäng taga toimis neil hästi, kuid ohtlike võimalusi ei tulnud. Mida edasi, seda rohkem ja kõrgemalt surusime ning

Anti Puustus kaitses Lasva jõe- ja järvejooksul mullust esikohta

Tänasel 2. Lasva jõe- ja järvejooksul kaitses aasta tagasi võidetud esikohta Tartumaa jooksja Anti Puustus. Oma mullust rajarekordit parandas ta 50 sekundiga. Puustuse võiduaeg 12,1 km pikkusel distantsilo li 40.48,7. Tartlane Mart Andresson kaotas talle 1.16,4, otepäälane Olari Orm 1.23,9 ning parima Võrumaa jooksjana neljanda koha saanud Margus Lehtna 3.32,0. Võrumaa meestest jõudsid esikümnesse veel