Tarmo Mõttus ja Alar Reiska lõpetasid seenioride EMi raske rattamaratoni esikümne lõpus

Mõlemad üleeile Austrias Statteggis toimunud seenioride maastikurattamaratoni EMil startinud Haanja rattaklubi ratturid jõudsid oma vanuseklassis esikümnesse – Tarmo Mõttus sai Masters 3 klassis (40-44aastased) kaheksanda ja Alar Reiska Masters 5 klassis (50-54aastased) üheksanda koha. Reiska kaotas oma klassis võitjaks tulnud hispaanlasele Francisco Javier Salamero Subiasile 93 km pikkusel distantsil kuue minutiga. „Alar pääses rajal kerge

Antsla kaotas Illegaardi Pubile

Eesti jalgpalli rahvaliiga A-tasandi VI alagrupis kaotas Antsla eile koduväljakul Illegaardi Pubile 0:1 (0:0). Antslal on pidada veel üks alagrupimäng, praegu on meeskonnal tabelis kolm võitu ja neli kaotust.

Tanel Leok tuli Läti Superkaussi etapil teiseks

Tanel Leok saavutas üleeile Lätis Madonas motokrossisarja Monster Energy Superkauss etapil teise koha. MX Pro-klassi kvalifikatsioonis oli Leok kiireim, kuid esimeses sõidus pidi leppima neljanda kohaga lätlaste Matiss Karro ja Davis Ivanovsi ning Priit Rätsepa järel. Teise sõidu võitis taas Karro, kes edestas terve sõidu teisena sõitnud Leokit lõpuks 8,2 sekundiga. Karro võttis võidu ka