Meeste üksikmängu teine finalist on Valmer Filing

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel võitis Valmer Filing meeste üksikmängu poolfinaalis Marko Eiche 6:0, 6:3 ja mängib homses finaalis Taso Vahliga. Meespaarismängu poolfinaalides alistasid Taso Vahl ja Yvelin Rästa Valmer Filingu ja Marko Eiche 6:2, 6:1 ning Timo Tammik ja Kalmer Lain Urmas Paidre ja Tauno Kikase 6:2, 6:1.

Siim Plangi jäi Tallinna rallil esikolmikust välja

Mullu Tallinna ralli võitnud Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) pidid tänavu sel võidusõidul leppima neljanda kohaga, sest enne otsustavad kaitseid purunes nende autol pooltelg. Kuuenda kiiruskatse järel olid võrulased veel teisel kohal ja liidrikohal sõitnud Egon Kaurist ja Annika Arnekist (Mitsubishi Lancer Evo IX) maas vaid 3,2 sekundit. Seitsmendal katsel toimus

Rene Tarend jätkab üheksandal kohal

Quadracerite motokrossi Eesti mesistrivõistluste etapil jäi Rene Tarendil esimene sõit juba avaringil pooleli ja teises sõidus ta ei startinud. Etapivõidu saavutas Kevin Saar, kes kokkuvõttes on Martin Filatovi järel teisel kohal. Tarend on viie etapi järel üheksas.

Rattamaratonid Valgehobusemäel ja Alutagusel

Estonian Cup sarja järjekordseks etapiks olnud 55 km pikkusel Valgehobusemäe rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 28. kohaga parim Tarmo Mõttus. Võitjaks tulnud Peeter Pruusile kaotas Mõttus veidi vähem kui üheksa minutiga. Robi Niit sai 44. ja Aimar Hussar 45. koha. „Enne starti oli jalg päris süsi, iga liigutus meenutas hiljutist Austria maratoni. Õnneks pärast stardipauku ei

Linnajooksu võitis Võru suusaklubi võistkond

Võru linna sünnipäevaürituste raames täna toimunud traditsioonilise 1784 meetri (1000 + 700 + 8 + 4 m) pikkuse linnajooksu võitis Võru suusaklubi võistkond, kuhu kuulusid Kurmet Kaldaru, Roland Saarepuu, Asko Saarepuu ja Mario Oha. Tulemused

FC Helios Võru C2-klassi poisid teenisid viigipunkti

FC Helios Võru C2-klassi jalgpallipoisid viigistasid eile Väimelas peetud Eesti noorte meistrivõistluste esiliigamängus 2:2 (1:2) Tallinna JK Legioniga. Heliose mõlemad väravad lõi Ronan Pähn. FC Helios Võru on kaheksa meeskonna seas eilse vastase ees seitsmendal kohal.

FC Kääpa lõpetas alagrupimängud kaotuseta

FC Kääpa viigistas eile Tilsi staadionil peetud mängus Laheda SK-ga 2:2 (2:0) ja tuli Eesti jalgpalli rahvaliiga B-tasandi XVII (Kagu) alagrupi võitjaks. Kaheksast mängust võideti kuus ja viigistati kaks. Esimesel poolajal pidevalt palli vallanud Kääpa läks mängu juhtima 21. minutil, kui Ken Urbanik väravast kaugel väljas olnud vastaste väravavahti keskjoonelt löödud kõrge kaarpalliga üllatas. 36.