FC Helios Võru jäi Tarvastule võõrsil suurelt alla

FC Helios Võru jalgpallimeeskond kaotas tänases IV liiga mängus võõrsil FC Tarvastule 1:8 (1:4). Võrulaste auvärava lõi esimese poolaja lõpus Brett Piir. Heliose mängiva treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul pole mängust midagi erilist rääkida, sest korralikku meeskonda kokku ei saadud. „Mõned mehed ei pea ikka üldse sõna või kui annavad teada, et ei tule, siis on

Tannem kaotas väravaterohkes mängus Otepääle

Vastseliina FC Tannem jätkab Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis tagantpoolt kolmandal tabelireal, sest tänasest kodumängust FC Otepääga punktilisa teenida ei õnnestunud – kohtumine kaotati 3:4 (1:1). Tannem läks Gaspar Vainula 16. minuti väravast mängu juhtima, vaheajaks seadsid külalised jalule viigi. Teise poolaja alguses pääses Otepää 2:1 ette. 50. minutil Vainula viigistas, kümmekond minutit hiljem lõi

Navil Lootose vastu jõudu ei jätkunud

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas kaotas Navi Vutiselts täna koduväljakul Põlva FC Lootosele 1:5 (0:2). Oma eestvedaja Jaanus Trolla juubelipeost veel veidi loppis Navi Vutiselts jäi Lootosega hätta ja lubas naabritel edukalt kontrarünnakuid realiseerida. Navi ainsaks jäänud värava lõi Karl Martin Saar kohtumise 60. minutil seisuks 1:3. Järgmises voorus mängib Navi meeskond tuleval laupäeval võõrsil III

Roosu võitis võõrsil Tabivere meeskonna

SK Roosu sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas neljanda võidu, kui alistas täna võõrsil Tabivere RSK 3:2 (2:1). Roosul tuli eri põhjustel mängule vaid kümme meest ning mängu alustati kaitsvalt. „Väikesel väljakul oli iga standardolukord ohtlik. Vastased said palju olukordi audi sissevisetest ja nurgalöökidest, kuid esimese surve pidasime vastu,” ütles Roosu mängija Kristo Lindsalu. Ometi oli

Karel Kutsar tuli Munamäe Torni krossil teiseks

Eile Türil Kihli rajal peetud 53. Suure Munamäe Torni motokrossil saavutas Karel Kutsar MX A-klassis teise koha. Esimeseks tuli kolmest sõidust kaks võitnud Andero Lusbo. MX B-klassis tuli Jako Tsäko Henri Remma järel samuti teiseks. Teised võitjad: Hardi Roosiorg (MX Juunior), Tanel Turro (MX C), Kermo Rannik (MX D), Randi Olves (MX30), Marko Pedras (MX40),