Sõmerpalu klubi mehed olid endurosprindis edukad

Tartumaal Kukemetsa karjääris ja selle ümbruses sõideti nädalavahetusel endurosprindi tänavuste Eesti karikavõistluste neljas ning Balti karikavõistluste seitsmes etapp. Eesti nimekaim endurosõitja Aigar Leok (TM) võitis E3-klassis esikoha, absoluutarvestuses pidi ta aga E2-klassi võitja Rannar Uusna (KTM) järel leppima teise kohaga. E1-klassis tõi Veiko Rääts (KTM) Sõmerpalu motoklubile esikoha ja E2-klassis Martin Leok (KTM) teise koha.

Eleri Hirv võitis rogaini MMil pronksmedali

Eleri Hirv (paremalt teine) võitis nädalavahetusel Soomes Lapimaal Saariselkäs peetud rogaini maailmameistrivőistlustel koos Mariann Sulega pronksmedali. 69 naiste vőistkonna konkurentsis saavutasid kaksikvõidu Venemaa tiimid – kulla võitsid Natalja Abramova ja Anna Šavlakova ning hõbeda Anastassia Galitarova ja Irina Safronova. Foto: Lauri Leppik

TRC Otepää etapp oli HRK ratturitele edukas

Eile Otepää toimunud Team Rattapood mägirattasarja etapil jõudis viiest Haanja rattaklubi ratturist neli poodiumile. Tarmo Mõttus pääses koos parimatega teistel eest juba esimesel ringil. Pärast poolt distantsi õnnestus tal veel natuke juurde panna ja oma vanuseklassi lähima konkurendi Indrek Epneri eest ära sõita. „Koos Magnus Krusemaniga (Sen1) sõitsime kuni viimase ringini, siis läks ta eest.

Üksikmängus vahetusid meistrid, troonil on Taso Vahl ja Anu Kikas

Juba juulis alanud Võrumaa tennisemeistrivõistlused tipnesid eile finaalipäevaga, kus selgusid maakonna meistrid neljas mänguliigis. Meeste üksikmängus oli tiitlikaitsja Tauno Kikas konkurentsist pudenenud veerandfinaalis ja troon seega vaba. Tekkinud olukorra pööras enda kasuks Taso Vahl. Finaalis Valmer Filingiga võitis ta esimese seti 6:1, kaotas teise 2:6 ja jäi otsustavas kolmandas setis peale 6:0. Vahl on varem

Tauri Tamm Eesti meistrivõistlustel esikuuikus

Nädalavahetusel Saaremaal toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel FITASC sportingus sai Tauri Tamm 174 tabamusega 200st kuuenda koha. Esikoha võitis 185 märki tabanud leedulane Virgilijus Grybe. Tauno Tamm (171 tabamust) jagas 7.-9. kohta, Kaupo Kindsigo (158 tabamust) oli 24.

Heliose poisid korjasid kaotusi

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel polnud läinud nädal FC Helios Võru nooremate vanuseklasside poistele kuigi õnnelik: D1-klassis kaotati FC Helios Tartule 2:4, D2-klassis Tartu JK Tammekale 0:8 ja Tõrva JK-le 0:3 ning E1-klassis Suure-Jaani Unitedile 2:6.