Siim Plangi jäi Kurzeme rallil duellis Jānis Vorobjovsiga peale

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) võitsid Lätis toimunud Kurzeme rallil esikoha. Võrumaa rallimehed hõivasid esikoha kohe eilse avakatsega, ega andnud seda hiljem enam kordagi käest. Teiseks tulnud lätlaste Jānis Vorobjovsi ja Andris Mālnieksiga (Mitsubishi Lancer Evo 10) peeti maha siiski põnev duell ning lõpuks lahutas kahte kiiremat rallipaari vaid 11,34 sekundit.

Hingetult mänginud FC Helios Võru kaotas Tartu JK Taarale

FC Helios Võru jalgpallimeeskond sai Eesti IV liiga lõunatsoonis täna koduplatsil valusa 1:2 (0:0) kaotuse Tartu JK Taaralt. „Kõige kehvem mäng sellel hooajal,” sõnas Heliose mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. „Koosseis oli okei, aga jäi selline tunne, et poisid ei taha üldse mängida. Mõned pingutasid, teised olid niisama platsil.” Tema sõnul oleks Helios pidanud mängu kindlasti

U18 tüdrukud jätsid esikoha Võrru, poisid tulid kolmandaks

Võrus jõudis täna lõpule juba 56. korda toimunud Võru spordikooli rahvusvaheline võrkpalliturniir, kus osalesid nelja riigi noored sportlased. Võõrustajad jätsid koju esikoha U18 vanuseklassi tüdrukute turniiril. Raivo Jeenase juhendatavad Võru tüdrukud võitsid kõik viis mängu. Teiseks tulnud Pärnu spordikool ja neljanda koha saanud Riia võrkpallikool alistati 3:2, viienda koha saanud Tallinna VK Täht 3:1 ning

Timo ja Lauri Sild saavutasid kaksikvõidu, Eleri Hirvele pronks

Vennad Timo ja Lauri Sild (mõlemad EKJ SK) saavutasid täna Põlvamaal Krüüdneris Eesti meistrivõistlustel orineteerumise tavarajal meeste konkurentsis kaksikvõidu. Naiste seas võitis Eleri Hirv (OK Võru) pronksmedali. Meeste 14,5 km pikkusel rajal olid Sillad klass omaette. Nii nagu kolme nädala eest MMilgi, jäi taas peale vanem vend, kes edestas nooremat 3.32-ga. Pronksi saanud Kristo Heinmann

SK Roosu mängis liidri vastu välja viigi

SK Roosu viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas koduplatsil 3:3 (1:1) lõunatsooni liidri Tartu JK Tammeka II meeskonnaga. Roosu oli üle pika aja mänguks kokku saanud tugeva koosseisu ja ehkki vastased hoidsid palli rohkem, siis midagi ohtlikku nad alguses luua ei suutnud. „Meie hakkasime survet tegema alles enda platsipoolel. Keskväljal tegid head tööd Ragnar Rosenberg

FC Helios Võru B-klassi poisid võitsid, C-klassi omad kaotasid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel alistasid FC Helios Võru B-klassi poisid täna koduväljakul peetud II liiga mängus Tallinna FC Ajaxi 3:1 (2:0). Võitjatest said jala valgeks Aleksander Kalmus, Carl Ülejõe ja Karel Räppo. Heliose C2-klassi poisid kaotasid eile esiliigas koduplatsil Tartu JK Tammekale 1:7 (0:2). Väljakuperemeeste auvärava lõi penaltist Sebastian Johanson. Pildil rõõmustavad 2:0 eduseisu asumise puhul

Navi Vutiselts sai liiga punaselt laternalt tappa

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis kaotas Navi Vutiselts täna võõrsil turniiritabeli sabas olevale Valga FC Warriorile 1:3 (0:0). Mäng püsis tasakaalus 57. minutini, kui Arli Maala ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest punase kaardi sai ja Warrior penaltist skoori avas. Minut hiljem lõid valgalased teise värava ja veel kolm minutit hiljem kolmandagi värava. 67. minutil suutis Navi

Kehv sõidukiirus jättis Regina Oja sprindis 20 parema seast välja

Regina Oja sai täna Rumeenias suvebiatloni MMil naisjuunioride 7,5 km sprindis 23. koha. Lamadestiirus tegi Oja puhta töö ning kordas sama ka püstitiirus, ent rollerisõidus jäi ta konkurentidele alla ja kaotas ajaga 22.26,0 esikoha võitnud Anastassia Merkušinale (Ukraina) lõpuks 4.01,4-ga. Ka Merkušina tabas kõik märgid. Püstitiiru järel ühel trahviringil käinud ja võitjale 2.32,6-ga kaotanud Meril