Karel Kutsar teenis senise karjääri parima koha MM-etappidel

Sahkar Racing tiimi esindav Võrumaa motomees Karel Kutsar (KTM) kasvatas täna Hollandis Assenis MX2-klassi motokrossi MM-etapil oma punktiarvet kümne silma võrra. Kahe sõidu kokkuvõttes saavutas ta 16. koha, mis on tema parim tulemus MM-sarja etappidel. Esimeses sõidus tuli Kutsar avaringilt 14. mehena, langes siis paar kohta tahapoole, ent tõusis kus ringi enne lõppu 15. kohale.

Indrek Klampe sai poolpika triatloni MMil 104. koha

Võrulane Indrek Klampe sai täna Austrias poolpika triatloni MMil oma vanuseklassis (M40-44) 104. koha. 1,9 km ujumiseks, 90 km rattasõiduks ja poolmaratoni (21,1 km) jooksmiseks kulus Klampel aega kokku 4:54.35. Võitjaks tulnud šveitslasele Bruno Invernizzile kaotas ta 38 minutiga. Ujumise lõpetas Klampe 102. kohal. Oma trumpalal rattasõidus oli tema keskmine kiirus maailma parimate proffidega võrreldes

FC Helios Võru järelkasv võitis kolmest mängust ühe

Tänastes Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste mängudes võitsid FC Helios Võru D2-klassi poisid FC Otepää 2:1, D1-klassi meeskond (pildil, oranžide vestidega) kaotas FC Helios Tartu kollasele tiimile 0:1 ja E1-klassi poisid Põlva Lootosele 3:5. Foto: Priit Lööper

Vastseliina FC Tannem sai kirja hooaja 11. kaotuse

Võrumaa jalgpallimeeskondade küllaltki kurva nädalavahetuse Eesti meistrivõistlustel lõpetas Vastseliina FC Tannemi 1:4 (0:0) kaotus EMÜ SK-le III liigas. Ülenurme staadionil peetud kohtumise kõik väravad löödi teisel poolajal. EMÜ SK avas skoori 56. minutil ja lõi 20 minutiga veel kolm väravat. Tannemi ainus tabamus sündis 83. minutil Sander Pildi poolt reaiseeritud 11 meetri karistuslöögist. Järgmise liigamängu

Võru suusaklubi mehed võitsid rullsuusasprindis kaks medalit

Täna Otepääl toimunud Eesti meistrivõistlustel rullsuusatamises võitis Raido Ränkel meeste sprindis hõbeda ja Marko Kilp (mõlemad Võru suusaklubi) pronksi. Vabatehnikasprindi finaali võitis Peeter Kümmel. Rajal käis ka Anti Saarepuu, kes pudenes konkurentsist poofinaalis. Protokolli läks talle kaheksas koht. M20 klassis oli Roland Saarepuu neljas. N18 klassis sai Marleen Vaiksoo seitsmenda ning M18 klassis Art-Kristjan Olesk

Komplekteerimisraskustes Võru JK jäi Kuusalu meeskonnale alla

Võru JK kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas võõrsil Kuusalu JK Rajale 2:4 (1:2). Võru JK kapten Reijo Künnapuu tõdes, et võrulastel oli seekord raskusi meeskonna komplekteerimisega. Mäng saadi siiski käima ja tekkis ka mitmeid häid võimalusi, aga skoori avasid 37. minutil vasturünnakust ikkagi väljakuperemehed. Minut hiljem Lauri Pilv viigistas. Poolaja lõpus takistas Võru väravavaht

OK Võru noormehed võitsid teatekulla

OK Võru noored orienteerujad võitsid täna Põlvamaal Krüüdneris Eesti noorte meistrivõistluste teatevõistlustes ühe kulla ja kaks hõbedat. M18-20 klassis krooniti Eesti meistriks Tanel Papp, Lauri Pähn ja Janek Piirisild. Teiseks jäänud Värska Peko esindust edestasid Võrumaa noormehed rohkem kui15 minutiga. Sama vanuseklassi neidude teatevõistluse lõpetas OK Võru (Silvia Luup, Johanna Karjus, Marianne Haug) teisena. Kulla